GryNowości

Oferty weekendowe: oszczędzaj na OnePlus 8, iPadzie, PlayStation Plus i nie tylko

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Witamy w weekend. Amazon Prime Day 2020 rozpoczyna się za niecałe dwa tygodnie, począwszy od wtorku 13 października i trwa do 14. To dwa dni, aby uzyskać najlepsze oferty, jakie zobaczymy przez cały rok. Przygotowujemy się za kulisami wydarzenia, aby mieć pewność, że dostaniesz dokładnie to, czego szukasz. Ale na razie zamierzam podkreślić kilka najlepszych ofert z tego tygodnia, które nadal obowiązują.

OnePlus 8

Prices taken at time of publishing.

The OnePlus 8 saw a respectable price drop last week, and that’s still going on at Amazon and through the OnePlus website. For the upgraded model in the vibrant interstellar glow colorway with 12GB of RAM and 256GB of storage, you’ll pay $699 instead of $799.

PlayStation Plus (roczna subskrypcja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Niezależnie od tego, czy planujesz chwycić PS5, czy trzymać się PS4, zakup subskrypcji PS Plus ze zniżką nie zaszkodzi. Zwykle 60 USD, obecnie na CDKeys.com spada do 32 USD. A jeśli zdobędziesz PS5, uzyskasz dostęp do kolekcji gier PS Plus na PS4.

Apple iPad (2020, złoty, 128 GB)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy iPad ósmej generacji firmy Apple ze 128 GB pamięci kosztuje 34 USD w Amazon. Zwykle 429 USD, a złoty kolor to 395 USD. Model ten wygląda dokładnie tak, jak poprzednia iteracja, ale ma znacznie szybszy procesor A12 Bionic.

Amazon Echo (2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowe Amazon Echo w kształcie kuli jest przecenione, jeśli kupisz je w dwupaku. Zwykle 100 USD za inteligentny głośnik, możesz załadować dwa za 170 USD (30 USD zniżki), gdy płacisz i korzystasz z kodu oferty ECHO2PK. Ten produkt zostanie wydany 22 października.

Na koniec dwa szybkie przypomnienia. Po pierwsze, możesz otrzymać kupon o wartości 10 USD do wydania na gry, które kosztują 14,99 USD i więcej w Epic Games Store, po prostu dodając Rocket League do swojej biblioteki. Jest już dostępna jako darmowa gra w Epic Games Store i masz na to czas do 23 października.

: Tom Warren / The Verge

Wreszcie, prawdopodobnie spóźniłem się na imprezę, aby się o tym dowiedzieć, ale GameStop oferuje 200 $ kredytu w zamian za twój Xbox One X, kiedy powierzyłeś kredyt na Xbox Series X lub S lub PS5. Oczywiście, zrobienie tego prawdopodobnie nie zagwarantuje ci nowej konsoli w dniu premiery, ale sprawi, że ich ceny będą znacznie bardziej przystępne. Wszystkie szczegóły znajdują się na tej stronie i masz czas do 30 listopada, aby skorzystać z tej promocji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook