GryNowości

Ogłoszono OnePlus Buds Pro, który pojawi się 1 września za 150 USD

OnePlus ogłosił dzisiaj swój trzeci zestaw prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych, OnePlus Buds Pro. Nazywane „najbardziej zaawansowanym urządzeniem do słuchania” firmy, nowe słuchawki douszne debiutują razem ze smartfonem Nord 2. Wejdą do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie 1 września za 149,99 USD i są dostępne w kolorze białym lub matowym czarnym.

Kształt wkładek dousznych jest raczej AirPods Pro, chociaż OnePlus ma lśniący chromowany nóż, który wygląda całkiem przykuwająco. Po zeszłorocznej niezręcznej sytuacji na granicy z USA firma ma powody, aby postawić na bardziej wyrazisty wizualnie projekt.

Obraz: OnePlus

OnePlus Buds Pro to funkcja, którą firma opisuje jako „inteligentną adaptacyjną eliminację szumów”, co oznacza, że ​​automatycznie dostosuje ilość zastosowanego NC w zależności od środowiska. „Każda wkładka douszna ma konfigurację z trzema mikrofonami, która w razie potrzeby aktywnie filtruje poziomy hałasu do 40 dB, aby zapewnić znacznie wygodniejsze i bardziej dopasowane wrażenia słuchowe, w przeciwieństwie do konwencjonalnych systemów ANC ze stałymi poziomami redukcji szumów” – firma napisał w swoim komunikacie prasowym.

Obraz: OnePlus

OnePlus wskazuje na wytrzymałość jako kolejną siłę, a OnePlus Buds Pro może rozciągnąć się do 38 godzin czasu słuchania, jeśli uwzględnisz ładowanie obudowy. Na jednym ładowaniu otrzymasz pięć godzin z włączoną funkcją ANC i siedem godzin bez niej. Są to obie bardziej średnie liczby, które są zgodne z konkurencją.

Obsługiwane jest przewodowe ładowanie Warp Charge; 10-minutowe ładowanie jest podobno dobre na 10 godzin słuchania, a można je również wycisnąć na dowolnej bezprzewodowej ładowarce Qi. Słuchawki douszne są wyposażone w Bluetooth 5.2 i przenoszą tryb gry o niskim opóźnieniu z poprzednich pąków firmy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook