Gry

Ogromna nowa linia sprzętu dla graczy Ikei obejmuje tę dziwną drewnianą dłoń na biurku

W idealnym świecie zawsze mielibyśmy wolne ręce, aby chronić nasz cenny sprzęt do gier. Ale na te czasy, kiedy jesteś zajęty, Ikea wypuściła drewnianą rękę o wartości 129,00 jenów (około 20 USD), aby działać jako dozorca – jeden z dziesiątek nowych produktów do gier, które właśnie zostały wprowadzone na rynek w Chinach. Jak wyjaśnia Ikea, stojak na akcesoria Lånespelare (lub Gaming Hand, jak to będziemy nazywać) „dba o kable, zestawy słuchawkowe i inne gadżety, które chcesz uporządkować, ale nadal masz w zasięgu”. Dźwięki poręczny?

Ikea’s Gaming Hand jest częścią niedawno ogłoszonej przez firmę linii mebli i akcesoriów do gier, które, jak twierdzi, zostały opracowane we współpracy z marką Asus Republic of Gamers (ROG). W asortymencie znajduje się ponad 30 produktów, w tym wszystko, od krzeseł i biurek do gier, po podkładki pod mysz i lampkę pierścieniową.

Oto szuflady graczy.
: Ikea

Krzesło dla graczy.
: Ikea

Poduszka na szyję …
: Ikea

… który służy również jako zagłówek krzesła.
: Ikea

Asortyment jest podzielony na sześć rodzin produktów: Huvudspelare, Utespelare, Matchspel, Gruppspel, Uppspel i Lånespelare. Rodzina Huvudspelare obejmuje fotel do gier o wartości 299,00 (około 46 USD) i biurko do gier o wartości 219,00 (około 34 USD). Zarówno Utespelare, jak i Matchspel obejmują również krzesła do gier, ale są droższe, odpowiednio, za 699,00 ¥ (około 108 USD) i 999,00 ¥ (około 155 USD). Tymczasem Uppspel to rodzina produktów, której szukasz, jeśli szukasz tablicy do gier za 198,00 (około 31 USD) do uporządkowania całego sprzętu do gier lub szuflady do gier o wartości 599,00 (około 93 USD).

Wreszcie jest Lånespelare, która zawiera różnorodne akcesoria, takie jak lampa pierścieniowa za 249,00 jenów (około 39 USD) i 99,00 jenów (około 15 USD) na bungee myszy, a nawet uchwyt na kubek, który można przymocować z boku biurka. I kto mógłby zapomnieć o tej uroczej „wielofunkcyjnej poduszce / kocu”, o której Ikea mówi, że oferuje wszystko, od „podparcia lędźwi” po „koc na ramiona”.

Uchwyt na kubek dla graczy.
: Ikea

Wielofunkcyjna poduszka / koc dla graczy.
: Ikea

Do lampy pierścieniowej dołączony jest uchwyt na smartfona.
: Ikea

Podczas gdy drewniana rączka została zaprojektowana, aby utrzymać porządek w akcesoriach.
: Ikea

Zaletą nowej oferty jest nie tylko tradycyjna przystępna cena Ikei, ale także to, że wszystko jest wolne od głośnego brandingu i oświetlenia RGB, które często towarzyszą akcesoriom i meblom dla graczy. Ewa Rychert, globalny lider biznesowy Ikei w dziedzinie przestrzeni do pracy, mówi, że to część nowego składu.

„Potrzeby miliardów graczy na całym świecie są bardzo zróżnicowane, podczas gdy istniejąca oferta jest raczej techniczna i często postrzegana jako męski projekt, mimo że około 46 procent graczy to kobiety” – mówi Rychert.

Nowa oferta gier IKEA jest już dostępna w Chinach. Pojawi się w Japonii w maju, a na resztę świata w październiku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook