GryNowości

Ogromna nowa mapa Among Us daje Ci więcej sposobów na podstępność

Pośród nas„ogromna mapa sterowca w końcu pojawiła się w środę, oferując nowe zadania dla członków załogi, nowe sposoby poruszania się i nowe sposoby spiskowania przeciwko znajomym jako oszustowi. Wypróbowałem nowy poziom przez mniej więcej godzinę zeszłej nocy, a gracze, którzy mogli znudzić się wytartymi ścieżkami Pośród nas’ inne poziomy będą miały dużo do zabawy na sterowcu.

Sterowiec jest Pośród nas‘Największa mapa, jak dotąd, ale ku mojemu zdziwieniu, nie czułem się tak przytłoczony w moich pierwszych meczach. Deweloper InnerSloth wykonał świetną robotę, nadając różnym pokojom wizualną odrębność. Na przykład w okrągłym pomieszczeniu z płytami znajdują się cztery duże regały, a kuchnia ma uroczy wzór kafli i garnek gotujący się na piecu. Sterowiec oferuje również kilka nowych sposobów poruszania się, w tym drabiny i pływającą platformę, która przenosi cię przez przepaść.

Na niektórych Pośród nas’ inne mapy, mam problem z zapamiętaniem, gdzie dokładnie byłem. Ale godne uwagi cechy wielu lokalizacji sterowców ułatwiły ich przywołanie, gdy błagałem o moją niewinność podczas spotkań z graczami.

Obraz: InnerSloth

Dla członków załogi sterowiec ma wiele nowych zadań, które zapewnią ci zajęcie, unikając oszusta. W ciągu mniej więcej godziny grania zeszłej nocy wbiłem na miejsce głowicę prysznicową, błysnąłem klejnotem, machałem telefonem, żeby uzyskać dobry odbiór, przewinęłem kasetę wideo, ubrałem manekin, a nawet odblokowałem toaletę. A jeśli jesteś długi Pośród nas Gracz, rozpoznasz niektóre stare rezerwy – możesz być pewny, że twoje doskonale dopracowane umiejętności przesuwania kart zostaną dobrze wykorzystane.

Jeśli jesteś oszustem, statek powietrzny jest placem zabaw, wypełnionym dużymi przedmiotami i odległymi zakątkami, których możesz użyć do strategicznego ukrycia ciał członków załogi. I oczywiście oszuści mogą nadal używać otworów wentylacyjnych, aby przesuwać się z pokoju do pokoju, a także wyłączać światła statku, komunikację i inne funkcje, aby zadzierać z innymi graczami.

Czasami sterowiec może wyczuć także chociaż duży; przy domyślnej prędkości chodzenia przejście z miejsca na miejsce zajmuje dużo czasu. Aby w tym pomóc, InnerSloth umożliwia rozpoczęcie od jednego z trzech pokoi za każdym razem, gdy wskakujesz na mapę. Ale bez względu na to, gdzie zaczniesz, nadal zajmuje trochę czasu, zanim dotrzesz na przeciwną stronę statku. W grach z mniejszą liczbą graczy sam rozmiar sterowca oznacza również, że możesz nie widzieć wielu członków załogi. Wydaje się, że jest przeznaczony dla nadchodzących lobby 15 graczy.

Środowa aktualizacja dodaje również system kont i kilka nowych darmowych czapek, w tym kupkę. Pośród nas jest dostępny na komputery PC, urządzenia mobilne i Nintendo Switch, a wersja na Xbox ma zostać wydana w tym roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook