Gry

Ołówek drugiej generacji Apple kosztuje 20 USD w Woot

Ołówek Apple drugiej generacji, wydany w 2018 roku, który można magnetycznie przymocować do tabletów iPad Pro i iPad Air wyposażonych w porty USB-C, kosztuje 20 USD w Woot. Jest to stosunkowo niewielka zniżka w stosunku do zwykłej ceny 129 USD, ale wydaje się, że obecnie jest to najlepsza oferta na rysik. W porównaniu do niesławnej pierwszej iteracji, która może ładować się tylko przez podłączenie do portu Lightning, zagrażając sobie, a jednocześnie wyglądając bardzo głupio, ta ładuje się bezprzewodowo przez bok iPada Pro lub Air. Obsługuje również sterowanie gestami z boku Apple Pencil.

Apple Pencil (druga generacja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Apple Pencil drugiej generacji rezygnuje z niezręcznego ładowania portu Lightning, przyjmując mechanizm magnetyczny, który mocuje się z boku iPada Pro i iPada Air. Może również ładować się, gdy jest przymocowany magnetycznie.

Resident Evil Village była największą grą wydaną w zeszłym tygodniu, a już możesz otrzymać obfity rabat w wysokości 15 USD na wersję Steam na PC za pośrednictwem cyfrowego sklepu Eneba. Jeśli chcesz zagłębić się w tytuł horroru z perspektywy pierwszej osoby i wiesz, zobaczyć wysoką kobietę, udaj się do Eneby, kliknij „Kup teraz” na stronie, a następnie użyj kodu oferty VILLAGEMAYWKND aby zdobyć grę za około 45 $.

Resident Evil Village

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Resident Evil Village to najnowsza odsłona serii gier typu horror. To bezpośrednia kontynuacja RE7, i wcielasz się w Ethana Wintersa, faceta, który po prostu nie może złapać przerwy.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Samsung Galaxy Buds Pro są teraz w doskonałej cenie w Woot. Zwykle 200 USD, możesz dostać czarne, fioletowe lub srebrne wkładki douszne za 30 USD od tej ceny. Są one objęte roczną gwarancją firmy Samsung. W The VergeChris Welch powiedział, że Buds Pro „stanowi świetne połączenie jakości dźwięku, aktywnej redukcji szumów i komfortu” w porównaniu z konkurencją.

Samsung Galaxy Buds Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Samsung Galaxy Buds Pro to mieszanka technologii, którą można znaleźć w Buds Plus i Buds Live, z najlepszą jakością dźwięku, jaką firma osiągnęła dotychczas w słuchawkach dousznych.

Maszyna do białego szumu Lectrofan to jedna z moich ulubionych technologii, którą zabieram w każdą podróż. Czarny model kosztuje 33,38 USD w Amazon, w porównaniu ze zwykłą ceną 50 USD (za pośrednictwem 9to5Toys). Jeśli jesteś osobą, która polegała na aplikacjach z białym szumem w telefonie, zdecydowanie sugeruję wypróbowanie tego. Lectrofan nie ma żadnych ruchomych części, w przeciwieństwie do innych maszyn emitujących biały szum. Zamiast tego ma 20 wbudowanych wentylatorów i odmian białego szumu, które nie mają oczywistego cyklu pętli, więc prawdopodobnie nie będziesz w stanie usłyszeć, gdzie cykl się kończy i zaczyna od nowa, co jest chwytem dziobowym, który mam z wieloma darmowymi aplikacje z białym szumem.

Maszyna białego szumu Lectrofan

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Maszyna z białym szumem firmy Lectrofan może odtwarzać 10 dźwięków wentylatora i 10 niepowtarzalnych dźwięków otoczenia, od standardowego białego szumu i cieplejszego różowego szumu po różne rodzaje wentylatorów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook