Gry

OnePlus 7 Pro kosztuje 270 USD od zwykłej ceny w Woot

OnePlus 7 Pro kosztuje 430 USD w Woot, czyli 270 USD mniej niż zwykła cena 699 USD. To okazja, która kosztuje 20 USD mniej niż poprzednia najlepsza oferta, jaką widzieliśmy. Warto zauważyć, że jest to model telefonu GSM i zadziała, jeśli włożysz kartę SIM od Sprint, T-Mobile, AT&T lub dowolnego innego operatora GSM, takiego jak Cricket, Google Fi i innych. Nie obsługuje jednak usługi 5G.

Ten telefon ma 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej i jest zasilany przez procesor Snapdragon 855. Inne atrakcyjne funkcje obejmują 6,67-calowy ekran QHD OLED z szybką częstotliwością odświeżania 90 Hz, która zapewnia płynny wygląd. Jest objęty standardową roczną gwarancją przez OnePlus.

Fitbit Sense

Fitbit

Nowy smartwatch Fitbit Sense, który zostanie wydany jeszcze w tym miesiącu, jest dostępny w przedsprzedaży w Amazon, z siedmioprocentową zniżką od ceny wywoławczej 330 USD (przez Slickdeals). Jeśli zastanawiałeś się nad zakupem, możesz kupić go teraz w kolorze węgla i grafitu lub biało-złotym za 306 USD.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Bezprzewodowa mysz do gier Razer Basilisk X HyperSpeed ​​kosztuje 45 USD (zwykle 60 USD) w Amazon. Ten model obsługuje Bluetooth i łączy się przez dołączony bezprzewodowy odbiornik 2,4 GHz i działa do zdumiewających 450 godzin, zanim trzeba będzie wymienić pojedynczą baterię AA. Nie ma najlepszych specyfikacji ani konstrukcji w porównaniu z droższymi myszami Razera, ale jest to kompetentna opcja, jeśli nie chcesz dużo wydawać.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook