Foto

OnePlus 8T ogłosił z szybkim ładowaniem 65 W i wyświetlaczem 120 Hz za 749 USD

OnePlus oficjalnie zapowiedział OnePlus 8T. Jak wcześniej ujawniono, nowy telefon jest wyposażony w nową technologię szybkiego ładowania 65 W i wyświetlacz 120 Hz. Oprócz nowego telefonu OnePlus ogłosił również nową parę prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych za 45,99 USD (55 GBP) o nazwie OnePlus Buds Z.

Istnieją dwa główne modele OnePlus 8T: jeden z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci, a drugi z 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci. W USA otrzymujesz tylko model o wyższej specyfikacji za 749 USD, podczas gdy oba będą dostępne w Europie odpowiednio za 599 EUR / 549 GBP i 699 EUR / 649 GBP. W Stanach Zjednoczonych telefony będą dostępne od 23 października, natomiast w Europie od 20 października.

OnePlus 8T jest wyposażony w nową technologię firmy Warp Charge 65. Jak ogłosił OnePlus w zeszłym miesiącu, technologia ładowania 65 W jest w stanie naładować baterię 4500 mAh wewnątrz OnePlus 8T do prawie 58 procent w zaledwie 15 minut, a pełne ładowanie zakończy się w 39 minut. Okazało się, że te liczby są dokładne w moim poprzednim tygodniu z nowym telefonem, a więcej możesz przeczytać w mojej pełnej recenzji OnePlus 8T.

OnePlus 8T posiada cztery tylne kamery, w tym czujnik monochromatyczny.
: OnePlus

OnePlus 8T jest zasilany przez procesor Snapdragon 865, a telefon obsługuje 5G poniżej 6 GHz, ale nie ma mmWave. Ma również czujnik odcisków palców na wyświetlaczu i jest dostarczany z systemem OxygenOS 11 opartym na systemie Android 11 firmy OnePlus.

Jeśli chodzi o aparaty, 8T ma cztery z tyłu: 48-megapikselowy czujnik główny, 16-megapikselowy ultraszeroki z polem widzenia 123 stopni, 5-megapikselowe makro i 2-megapikselowy czujnik monochromatyczny, który pomaga z czarno-białymi fotografiami. To niezwykły wybór, ale wszystkie są zawarte w standardowym prostokątnym wypukłości kamery. Z przodu telefon ma 16-megapikselowy aparat z dziurkowanym wycięciem na selfie.

Zamówienia w przedsprzedaży na nowy OnePlus 8T są już otwarte.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook