Foto

OnePlus 9 i 9 Pro zapowiedziane z aparatami marki Hasselblad

OnePlus ogłosił pierwsze dwa telefony z serii OnePlus 9, OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro. Zgodnie z oczekiwaniami, OnePlus 9 Pro jest okrętem flagowym, zaprojektowanym do walki z takimi modelami jak Samsung Galaxy S21 Ultra i iPhone 12 Pro Max, podczas gdy OnePlus 9 to jego słabszy i nieco tańszy odpowiednik.

OnePlus spędził większość swojego ogłoszenia, mówiąc o aparatach w nowych telefonach, które zostały opracowane we współpracy z Hasselblad. OnePlus twierdzi, że kolory zostały dostrojone, aby wyglądały bardziej naturalnie, a ultraszeroki czujnik w 9 Pro jest jednym z największych, jakie kiedykolwiek pojawiły się na smartfonie. Ultrawide wykorzystuje 50-megapikselowy czujnik Sony IMX766 o rozmiarze ,56 ”z przysłoną f / 2.2. Tymczasem główny sensor Sony IMX 789 ma rozdzielczość 48 megapikseli i rozmiar ,43 ”. Jest też czujnik monochromatyczny i 16-megapikselowy aparat z przodu.

OnePlus 9 Pro.
: OnePlus

Po stronie oprogramowania OnePlus dodał tryb Hasselblad Pro, który zapewnia dodatkową kontrolę nad ustawieniami fotografii i zawiera funkcję wyostrzania ostrości. Jeśli chodzi o wideo, 9 Pro może nagrywać do 8K przy 30 fps lub 4K przy 120 fps i zawiera ulepszony tryb Nightscape Video do filmowania w słabym świetle.

Dzięki nawykowi OnePlus do wcześniejszego ogłaszania wielu flagowych specyfikacji swoich urządzeń, wiedzieliśmy już dużo o obu telefonach biorących udział w tym wydarzeniu. Pro ma wyświetlacz 120 Hz, który wykorzystuje technologię LPTO, aby dostosować częstotliwość odświeżania w zależności od treści wyświetlanej na ekranie, i może ładować się bezprzewodowo z prędkością 50 W lub 65 W przez połączenie przewodowe (zwykłe 9 jest ograniczone do zaledwie 15 W. ładowanie). Zarówno 9, jak i 9 Pro są zasilane przez tegoroczny flagowy procesor Snapdragon 888 i są wyposażone w tylny zestaw kamer marki Hasselblad.

Rozwijanie… aktualizujemy ten post w czasie rzeczywistym, dodając więcej informacji z wydarzenia OnePlus.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook