FotoTelefony

OnePlus 9 Pro może być wyposażony w aparaty marki Hasselblad

Wyciekające zdjęcia niezapowiedzianego OnePlus 9 Pro sugerują, że flagowy smartfon będzie zawierał zestaw kamer marki Hasselblad. Zdjęcia udostępnione w ostatnim filmie Dave Lee na YouTube pokazują cztery kamery z tyłu telefonu. Obejmują one obiektywy szerokokątne, ultraszerokokątne i teleobiektywy, z których ten ostatni wydaje się oferować maksymalnie 3,3-krotny zoom optyczny.

W tym momencie nie jest jasne, co dokładnie oznaczenie marki Hasselblad może oznaczać dla kamer OnePlus 9 Pro. Szwedzki producent, którego większościowym właścicielem jest chińska firma DJI, jest najbardziej znany ze swoich drogich aparatów średnioformatowych, a wcześniej współpracował z Lenovo nad modułowym akcesorium do aparatów Moto Z, a także Vertu ze smartfonem Signature Touch. Miejmy nadzieję, że obecność jego logo oznacza, że ​​Hasselblad dostarczył OnePlus prawdziwej wiedzy o aparatach, poza pamięcią podręczną marki.

Z tyłu telefonu pojawiają się cztery czujniki z logo Hasselblad.
: Dave2D

Jeśli są dokładne, zdjęcia pokazują, że telefon będzie miał zakrzywiony wyświetlacz.
: Dave2D

Chociaż Dave Lee przedstawia trzy z czterech tylnych aparatów telefonu, nie jest oczywiste, jaki może być ostatni czujnik. Poprzednie telefony OnePlus oferowały nowości, takie jak aparat z filtrem kolorowym oraz czarno-jednobarwny czujnik. Wideo Dave’a Lee wspomina, że ​​telefon może mieć wbudowany tryb fotografowania z przesunięciem, który może odnosić się do czwartego czujnika, ale może to być po prostu aparat wykrywający głębię lub aparat makro oparty na poprzednich telefonach OnePlus.

Poza matrycą kamer, zdjęcia udostępnione na kanale Dave2D potwierdzają poprzedni wyciek zgłoszony przez Urząd Androida że telefon będzie zawierał zakrzywiony wyświetlacz 1440p 120 Hz. Urządzenie pokazane przez Dave’a Lee wydaje się mieć niezwykłe 11 GB pamięci RAM (większość innych telefonów ma 12 GB lub 8 GB) i 256 GB pamięci wewnętrznej. Osobny raport, który wcześniej twierdził, że telefon będzie mógł szybko ładować się bezprzewodowo z prędkością 45 W, w porównaniu z 30-watową prędkością bezprzewodowego ładowania OnePlus 8 Pro.

Oczekuje się, że OnePlus 9 Pro będzie jednym z dwóch, a nawet trzech telefonów ogłoszonych przez firmę w przyszłym miesiącu, Android Central raporty. Obok niego mogliśmy zobaczyć OnePlus 9 (który sam wyciekł w serii zdjęć w grudniu zeszłego roku), a także bardziej przystępny cenowo OnePlus 9 Lite.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook