Nowości

OnePlus 9: wyciekłe zdjęcia pokazują nadchodzący flagowiec 2021 roku

OnePlus 9 prawdopodobnie nie dotrze do wiosny 2021 roku, ale dzięki niektórym zdjęciom opublikowanym przez PhoneArena, nie będziemy musieli czekać tak długo, aby to zobaczyć. Obrazy przedstawiają rzekome prototypowe urządzenie z unikalnym brandingiem przed produkcją, a niektóre zrzuty ekranu oprogramowania ujawniają dodatkowe szczegóły dotyczące nadchodzącego flagowca.

Po pierwsze: ekran. Wygląda na to, że OnePlus będzie trzymał się formatu płaskiego ekranu używanego w OnePlus 8 i 8T – 9 ma płaski wyświetlacz o przekątnej 6,55 cala z dziurkowaną kamerą w lewym górnym rogu. Ekran OnePlus 8 Pro ma konstrukcję, która zakrzywia się wokół krawędzi telefonu, co okazało się prowadzić do większej liczby przypadkowych dotknięć niż w przypadku płaskiej wersji. PhoneArena donosi, że ekran 9 to panel 2400 x 1080 z częstotliwością odświeżania 120 Hz.

Wygląda na to, że urządzenie pre-prod będzie zawierało procesor Snapdragon 888, chipset wybrany dla flagowych telefonów 2021. A to prowadzi do kolejnej wcześniej ujawnionej funkcji OnePlus 9: 5G.

Jeśli chodzi o sprzęt do przetwarzania obrazu, obrazy pokazują wypukłość aparatu przesuniętą w lewy górny róg tylnej części urządzenia. Na wypukłości znajduje się również nowe oznaczenie „Ultrashot”, którego nie widać w poprzednich modelach, chociaż może, ale nie musi, pozostać na urządzeniu końcowym. Specyfikacje zebrane z tego wczesnego spojrzenia nie zawierają dokładnych szczegółów na temat rozdzielczości czujnika aparatu ani ogniskowej, ale wydaje się prawdopodobne, że dwa tylne aparaty widoczne na tych zdjęciach będą standardowymi modułami szerokimi i ultraszerokimi. Trzecią może być kamera makro lub kamera wykrywająca głębię.

Gniazdo karty SIM i port USB-C w OnePlus 9

Rzut oka na gniazdo karty SIM i port USB-C w nadchodzącym telefonie OnePlus.
: PhoneArena

Inne szczegóły obejmują baterię 4500 mAh, Androida 11 z systemem Oxygen OS oraz wersję z pamięcią 128 GB i 8 GB RAM (prawdopodobnie będzie opcja z inną konfiguracją pamięci). Nie ma potwierdzonej daty premiery OnePlus 9, ale harmonogram firmy dotyczący poprzednich wydań – i czas tego wycieku – oznacza, że ​​wczesna wiosna 2021 roku wydaje się prawdopodobna.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook