Gry

OnePlus ‘Cyberpunk 2077 8T ma jeden z największych modułów aparatu, jakie kiedykolwiek widziałem

OnePlus ujawnił dziko wyglądający Cyberpunk 2077-motywowany 8T i wygląda radykalnie różni się od standardowego OnePlus 8T. Niestety, plik Cyberpunk 2077-Telefon z motywem jest obecnie dostępny w przedsprzedaży tylko w Chinach, gdzie kosztuje 3999 CNY (nieco mniej niż 600 USD).

Telefon ma wiele kosmetycznych elementów dopasowanych do wizualnego tonu nadchodzącej gry, takich jak uderzające żółte akcenty i Cyberpunk 2077 logo na spodzie telefonu. Ale rzecz, na którą nie mogę przestać patrzeć, to to ogromny moduł aparatu, który zajmuje znaczną część szerokości tylnej części telefonu.

Spójrz tylko na ten moduł kamery.
: OnePlus

Oprogramowanie dostaje trochę Cyberpunk 2077-tematyczny dotyk, w tym niestandardowa tapeta. Telefon ma również dwa specjalne filtry aparatu, „Night City” i „North California”, jak podaje strona internetowa OnePlus dotycząca telefonu.

Niestandardowa tapeta telefonu.
: OnePlus (przez Weibo)

Jest również wyposażony w specjalne Cyberpunk 2077 łup, który widać po rozpakowaniu urządzenia:

Wiele specyfikacji tego telefonu jest podobnych do OnePlus 8T, ale: ma ekran 120 Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 865, 256 GB pamięci, 12 GB pamięci RAM LPDDR4X i baterię 4500 mAh. Recenzję standardowego OnePlus 8T mojego kolegi Jona Portera możecie przeczytać tutaj.

Plik Cyberpunk 2077 OnePlus 8T to najnowszy telefon tematyczny OnePlus, dołączający do oferty obejmującej Mścicielepod marką OnePlus 6, edycja OnePlus 6T McLaren oraz wersja Gwiezdne Wojny-motywowany OnePlus 5T. Cyberpunk 2077 ukaże się 10 grudnia, po niedawnym opóźnieniu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook