Foto

OnePlus Nord N10 5G i N100 pojawią się w USA 15 stycznia

Oryginalny OnePlus Nord pominął Amerykę Północną, ale OnePlus w końcu wprowadza dwie tańsze, średniej klasy opcje ze swojej linii Nord do Stanów Zjednoczonych i Kanady 15 stycznia. OnePlus Nord N10 5G oferuje flagowe standardy, takie jak wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania 90 Hz i szybkie ładowanie za 299,99 USD (389 CAD), podczas gdy OnePlus Nord N100 ma jeszcze większy wyświetlacz i baterię za 179,99 USD (239 CAD). Po wprowadzeniu na rynek w Europie w zeszłym roku, oba telefony są teraz dostępne na wyłączność operatora T-Mobile i są dostępne odblokowane w OnePlus i innych sklepach internetowych w USA.

6,49-calowy wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania N10 5G, 128 GB rozszerzalnej pamięci i szybkie ładowanie 30 W sprawiają, że jest podobny do oryginalnego Norda. Różni się od niższego poziomu procesorem Snapdragon 690, ekranem LCD zamiast OLED i 6 GB zamiast 8 GB pamięci RAM. N10 5G nadal ma jednak cztery tylne kamery: 64-megapikselowy aparat główny oraz kamery szerokokątne, makro i monochromatyczne.

OnePlus Nord N10 5G.
: OnePlus

Jak sama nazwa wskazuje, N10 5G obsługuje sieci 5G. Słuchawka jest ograniczona do potencjalnie wolniejszego niskiego i średniego pasma 5G w USA, ale powinna mieć lepszy zasięg i zasięg niż telefony obsługujące tylko falę milimetrową 5G. Warto zauważyć, że N10 5G w ogóle nie obsługuje mmWave 5G, potwierdza OnePlus The Verge. Biorąc pod uwagę trudności, jakie mieliśmy z mmWave 5G na innych telefonach, może to być nadal najlepsze.

OnePlus Nord N100.
: OnePlus

Tańszy N100 to niewielki spadek funkcji w porównaniu z N10 5G, po pierwsze dlatego, że działa tylko z 4G. Jego większy (ale o niższej rozdzielczości) 6,52-calowy wyświetlacz i bateria o pojemności 5000 mAh (większa niż OnePlus 8T) sprawiają, że jest mniej porównywalny z Nordem i naprawdę przenosi go do królestwa niedrogiego telefonu z baterią, takiego jak Moto G Moc. Snapdragon 460 i 64 GB z możliwością rozszerzenia pamięci oznaczają, że jest to telefon zdecydowanie budżetowy, co ma sens, biorąc pod uwagę cenę. N100 ma również szybkie ładowanie 18 W, około połowę tego, co N10 5G i Nord mogą obsłużyć. W przypadku aparatów, N100 ma trzy z tyłu zamiast czterech, z 13-megapikselowym aparatem głównym.

Oba telefony mają Androida 10 ze skórą z OxygenOS, a OnePlus mówi, że zostaną zaktualizowane do Androida 11 w pewnym momencie w przyszłości. OnePlus gwarantuje również dwa lata aktualizacji zabezpieczeń dla każdego telefonu.

Jeśli chodzi o cenę, telefony kosztują mniej, niż się spodziewaliśmy, i mieszczą się w cenie 379 funtów (około 484 USD) oryginalnego Norda. Może nie stosują tego samego „przepisu” co oryginał, ale zawsze warto rozważyć niższą cenę. Będziesz mógł kupić N10 5G i N100 od partnerów przewoźnika OnePlus, T-Mobile i Metro by T-Mobile, lub odblokować je w OnePlus, Amazon, Best Buy i B&H. Telefony będą dostępne w witrynie OnePlus 15 stycznia o godzinie 10:00 czasu wschodniego, a przedsprzedaż rozpocznie się 8 stycznia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook