Różności i nowinki technologia

OnePlus zapowiada jeszcze tańsze OnePlus Buds Z – tym razem z końcówkami do uszu

Oprócz nowego smartfona OnePlus 8T firma właśnie ogłosiła drugą parę prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Za jedyne 45,99 USD, OnePlus Buds Z są wyceniane jeszcze bardziej agresywnie i są bardziej przystępne cenowo niż OnePlus Buds. Mają też inny wygląd – teraz z silikonowymi końcówkami dousznymi zamiast twardego plastiku podobnego do AirPods, w jednym rozmiarze pasującym do większości. Miejmy nadzieję, że to wystarczy, aby zapobiec problemom na granicy. OnePlus Buds Z będą dostępne bezpośrednio w OnePlus od 2 listopada, a Amazon będzie je również sprzedawać.

Pomimo niskiej ceny, OnePlus twierdzi, że dzięki obsłudze Dolby Atmos bardzo dużo zapakował w Buds Z, w tym „technologię wzmocnienia basów zapewniającą bicie serca” i zwirtualizowany dźwięk 3D. Słuchawki douszne są zasilane 10-milimetrowymi przetwornikami, wykorzystują Bluetooth 5.0 i mają stopień ochrony IP55 w zakresie odporności na pot.

: OnePlus

OnePlus mówi, że „po pełnym naładowaniu OnePlus Buds Z zapewniają imponujące 20 godzin odtwarzania, a szybkie 10-minutowe doładowanie zapewnia trzy godziny żywego dźwięku”. Ten 20-godzinny numer obejmuje sprawę; na jednym ładowaniu pąki wytrzymają do pięciu godzin. Będą dostępne w kolorze białym i „specjalnej edycji kolorystycznej autorstwa Stevena Harringtona”, z trzema rozmiarami silikonowych końcówek łez dołączonych do pudełka. Buds Z powinny również dobrze radzić sobie w połączeniach głosowych i wideo, ponieważ OnePlus twierdzi, że mają redukcję szumów otoczenia, aby pomóc wzmocnić Twój głos nad hałasem w tle.

OnePlus wbudował funkcję „szybkiego przełączania” we wkładkach dousznych, która pomoże Ci szybko przełączać się między dwoma ostatnio sparowanymi urządzeniami. Możesz po prostu przytrzymać jedną ze słuchawek przez trzy sekundy, aby przeskoczyć między nimi. To fajna mała sztuczka i jest o wiele szybsza niż konieczność przechodzenia do ustawień Bluetooth.

: OnePlus

Etui obejmuje wkładki douszne poziomo, jak niektóre inne, które widzieliśmy od firmy Anker i innych marek. W tej cenie nie dostaniesz ładowania bezprzewodowego, ale wygląda na bardzo kompaktowy i kieszonkowy. Wkrótce więcej informacji o OnePlus Buds Z pojawi się w nadchodzących tygodniach. Jako osoba, której uszy nie lubią twardych plastikowych pąków OnePlus Buds, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, czy okażą się one lepszą opcją (i za mniej pieniędzy).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook