Nowości

Opóźnienia filmów o obligacjach podobno powodują spustoszenie w lokowaniu produktu dla marek

Opóźnienia związane z pandemią najnowszego filmu o Jamesie Bondzie są podobno przyczyną problemów w transakcjach marketingowych, a reklamodawcy obawiają się, że film może zawierać przestarzałe lokowanie produktów, Słońce raportuje. 25 film o Bondzie, Nie ma czasu na śmierć, ma trafić do kin 8 października, ponad rok po tym, jak pierwotnie miał się ukazać.

„Niektóre z tych rzeczy były najnowszymi modelami z czasów, gdy zaczęli kręcić”, podało źródło Słońce, „Ale zanim film wyjdzie teraz, będzie wyglądał, jakby Daniel Craig i wszyscy pozostali członkowie obsady niosą coś, co było dostępne od wieków. Tak naprawdę nie o to chodzi w tych umowach ”.

Chociaż podobno w filmie pojawią się zegarki Omega, szampan Bollinger i buty Adidas, wydaje się prawdopodobne, że telefony Nokia HMD Global są najbardziej narażone na randkowanie. HMD Global ogłosił w zeszłym roku, że film będzie zawierał telefon Nokia 8.3 5G z zeszłego roku, a także TechRadar donosi, że film ma zawierać również Nokię 7.2, która została wydana po raz pierwszy w 2019 roku.

Słońce donosi, że film może zostać powtórzony, aby ukryć jego przestarzałe produkty, i cytuje źródło, które mówi, że niektóre sceny mogą być „starannie edytowane”.

„Wielkie firmy technologiczne chcą, aby gwiazdy miały wszystkie nowe, obiecujące produkty, które pomogą je promować i sprzedawać fanom” – mówi źródło Słońce. „Oznacza to, że niektóre sceny będą musiały zostać bardzo starannie zredagowane i sprawdzone, aby zaktualizować sytuację”.

Być może widzieliśmy już przykład tego rodzaju edycji w pracy. Chociaż jedna z gwiazd filmu, Lashana Lynch, wydaje się używać Nokii 8.3 5G w powyższej reklamie (zwróć uwagę na lampę błyskową aparatu po lewej stronie tablicy), poprzednia wersja wydana w marcu 2020 roku wydaje się zawierać kompletną Nokię 5.3 z zamontowanym z tyłu czytnikiem linii papilarnych i gniazdem słuchawkowym na górze.

wydana w marcu 2020 roku wydaje się pokazywać Nokię 5.3 z zamontowanym z tyłu czytnikiem linii papilarnych.
Zrzut ekranu: Nokia Mobile

Ten sam materiał filmowy w wersji z września 2020 roku, na którym telefon przypomina Nokię 8.3 5G.
Zrzut ekranu: James Bond 007 / YouTube

Nie ma czasu na śmierć pierwotnie miał zostać wydany w kwietniu 2020 r., ale został opóźniony do listopada ubiegłego roku po tym, jak pandemia zmusiła kina na całym świecie do zamknięcia. Film został następnie przełożony na kwiecień 2021, a następnie na październik 2021. O ile nie nastąpi więcej opóźnień, film ma się obecnie ukazać około półtora roku po pierwotnie planowanym debiucie.

Na szczęście dla HMD w filmie jest przynajmniej jeden telefon, który prawdopodobnie nie będzie zbyt często datowany. Według TechRadar, Nie ma czasu na śmierć będzie również zawierał klasyczną Nokia 3310, telefon, który został pierwotnie wydany w 2000 roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook