Foto

Oppo Find X3 Neo przecieka, pokazując trzecią słuchawkę w nadchodzącej ofercie X3

Obrazy niezapowiedzianego Oppo Find X3 Neo znowu wyciekły, tym razem dając nam jak dotąd najlepsze spojrzenie na trzeci telefon z nadchodzącej linii telefonów Oppo Find X3, NieuweMobiel.nl raporty. Jak typer Evan Blass następnie wskazał, telefon wydaje się być przemianowaną wersją Oppo Reno5 Pro Plus 5G. Telefon ma zostać ogłoszony w przyszłym miesiącu wraz z Find X3 Pro i Find X3 Lite.

Ponieważ Find X3 Neo jest oparty na istniejącym telefonie, mamy już całkiem niezłe wyobrażenie o jego specyfikacji. Należą do nich procesor Snapdragon 865, bateria 4500 mAh z szybkim ładowaniem 65 W i 6,55-calowy wyświetlacz OLED 90 Hz. Z tyłu znajdują się cztery aparaty: 50-megapikselowy aparat szerokokątny, 13-megapikselowy teleobiektyw, 16-megapikselowy ultraszerokokątny i 2-megapikselowy makro.

Tymczasem Find X3 Pro wydaje się być zupełnie nowym urządzeniem. Blass szczegółowo opisał wiele jego funkcji w poście na Głos W grudniu zeszłego roku, zauważając, że będzie napędzany przez procesor Snapdragon 888 i będzie miał 6,7-calowy wyświetlacz 1440p z dynamiczną częstotliwością odświeżania, która dochodzi do 120 Hz. Ma również baterię 4500 mAh z obsługą szybkiego ładowania 65 W, ale będzie również w stanie ładować bezprzewodowo z mocą do 30 W.

Kamery Find X3 Pro są szczególnie interesujące. Ma podobno parę 50-megapikselowych czujników – jeden szerokokątny i jeden ultraszerokokątny – a także 13-megapikselowy aparat z 2-krotnym zoomem optycznym i 3-megapikselowym aparatem makro. Według Blassa ta kamera makro może oferować 25-krotny zoom, dzięki czemu może działać jak mikroskop. Zobacz więcej zdjęć nadchodzącego telefonu Głos.

Oppo Find X3 Lite.
: Evan Blass / Głos

Wreszcie jest Find X3 Lite, którego notatki Blassa wydają się być przemianowanym Oppo Reno5 5G. Oznacza to, że prawdopodobnie będzie miał 6,43-calowy wyświetlacz OLED 90 Hz i cztery tylne kamery: 64-megapikselowy aparat szerokokątny, 8-megapikselowy ultraszeroki, 2-megapikselowy makro i 2-megapikselowy aparat do głębi. Wewnętrznie będzie zasilany przez Snapdragon 765G, a bateria o pojemności 4300 mAh może również szybko ładować 65 W.

Oczekuje się, że wszystkie trzy telefony zostaną wkrótce ogłoszone, z premierą w kwietniu.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook