Nowości

Oprogramowanie kamery internetowej Sony do aparatu cyfrowego jest już dostępne dla komputerów Mac

Firma Sony wydała nową wersję swojego oprogramowania Imaging Edge Webcam dla komputerów Mac, które umożliwia bezpośrednie podłączenie najnowszej kamery Sony i używanie jej jako wysokiej jakości kamery internetowej do połączeń Zoom lub Skype na komputerze.

Firma wypuściła już wersję oprogramowania dla systemu Windows w sierpniu, ale nowa wersja oznacza, że ​​użytkownicy komputerów Mac również mogą wziąć udział w akcji dzięki wyraźnym, wysokiej jakości rozmowom wideo.

Nowe oprogramowanie współpracuje z 36 aparatami Sony, w tym z najnowszymi aparatami z serii E-mount i A-mount, takich jak A9 II, A9, A7S III, A7R IV, A7R III, A7R II, A7S II, A7S, A7 III, A7 II, A6600, A6500, A6400, A6100, a także jego obiektywy stałoogniskowe, takie jak RX100 VII, RX100 VI, RX0 II, RX0 i Vlog ZV-1.

Lista obsługiwanych kamer ze strony internetowej Sony.
Zrzut ekranu: Sony

Starsze urządzenia, takie jak oryginalny A7 lub A6000, nie są obsługiwane, chociaż nadal można je ręcznie podłączyć do użytku jako kamera internetowa za pomocą karty przechwytującej HDMI (ten tani model, który kosztuje od 11 do 25 USD, załatwia sprawę).

Sony jest jedną z ostatnich firm oferujących aparaty fotograficzne, które oferują oprogramowanie do używania swoich wysokiej klasy aparatów jako kamery internetowej: Canon, Olympus, Panasonic, Fujifilm i GoPro również oferują oprogramowanie do swoich własnych urządzeń.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook