Różności i nowinki technologia

Ostatni spadek akcji GameStop wygląda jak koniec serii

Kiedy we wtorek cena akcji GameStop spadła o ponad 50 procent, zamykając się na poziomie 90 dolarów, nie byliśmy pewni, czy będzie rosnąć, czy dalej spadać. Wygląda na to, że mamy już odpowiedź, ponieważ GME spadł o kolejne 41 procent, zamykając dziś cenę zaledwie 53,50 USD.

To mniej niż akcje sprzedane w ciągu tygodnia, zanim wystartowały w szaloną przejażdżkę kolejką górską wywołaną przez inwestorów detalicznych Reddit i bezprecedensowe szaleństwo w mediach społecznościowych. Wygląda więc na to, że nie tyle zanurzamy się, ile trwa długa, powolna jazda z powrotem do początku.

Kiedy we wtorek pisałem o spadkach akcji GameStop, akcje spadły o 81 procent w porównaniu ze szczytem 483 dolarów. Teraz spadł o 89 procent od tego szczytu. Zawsze istniała szansa na rajd (i myślę, że technicznie nadal jest), ale wydaje się, że mem może naprawdę się skończyć. Jeśli tak, to smutne zakończenie: każdy, kto kupił akcje w pośpiechu i trzymał się ich do tej pory, jest na minusie na GME.

Wykres akcji GameStop w ciągu ostatniego miesiąca.

Wracamy do miejsca, w którym byliśmy przed dużymi skokami.
Obraz: Akcje Apple

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook