GryNowości

Oto 7 największych gier z wydarzenia Sony State of Play

Sony zaprezentowało wiele gier na PlayStation podczas ostatniego wydarzenia State of Play, w tym więcej szczegółów na temat zremasterowanej wersji Śmierć Stranding oraz rozszerzony podgląd rozgrywki wyłącznie na PS5 Pętla śmierci.

Podsumowaliśmy informacje o siedmiu największych grach z wydarzenia. A jeśli chcesz w pełni obejrzeć stan gry, możesz to sprawdzić tutaj.

Mech: Księga II

Sony zadebiutowało zwiastunem dla Mech: Księga II, który jest opracowywany dla PSVR. Gra jest kontynuacją 2018 roku Mech, także tytuł VR.

Arcadegeddon

Arcadegeddon to nowa strzelanka dla wielu graczy, która trafi w czwartek z wczesnym dostępem na PS5. „Ta stale ewoluująca strzelanka dla wielu graczy pozwala grać solo lub z maksymalnie trzema przyjaciółmi, aby eksplorować wiele biomów, grać w minigry, znajdować ukryte skrzynie i pokonywać liczne typy wrogów i poziomy bossów” — czytamy w poście na blogu PlayStation. Pełna gra ma się ukazać w 2022 roku.

Legendy Areny Łowców

Legendy Areny Łowców
: Sony

Legendy Areny Łowców to nowy „jedyny w swoim rodzaju bitwa royale w zwarciu” zmierzający na PS4 i PS5. Premiera 3 sierpnia i będzie jednym z darmowych tytułów dla członków PlayStation Plus w tym miesiącu.

Jett: Daleki Brzeg

W tej nowej grze od twórców Superbracia: Sword & Sworcery EP, będziesz latać samolotem (oczywiście „odrzutowcem”), aby odkrywać wszelkiego rodzaju ciekawie wyglądające krajobrazy na tajemniczej planecie. Jett: Daleki Brzeg wystartuje w 2021 na PS4 i PS5.

Utracony wyrok

Utracony wyrok, kontynuacja 2019 roku Jakuza odkręcić Osąd, dostałem pełen akcji zwiastun na imprezie Sony State of Play. Gra wygląda na szalenie zróżnicowaną – zwiastun pokazywał bieganie po ścianach, wspinaczkę po ścianach, sekcję śledczą, jazdę na deskorolce, a nawet taneczną mini-grę. Będzie dostępny 24 września.

Death Stranding: Reżyserskie cięcie

Sony pokazało nowy zwiastun Death Stranding: Reżyserskie cięcie, zremasterowana wersja enigmatycznej gry Hideo Kojimy. Będzie ulepszona walka w zwarciu, nowa broń, strzelnica do ćwiczenia umiejętności, nowe misje fabularne i nie tylko. Gra trafi na PS5 24 września.

Pętla śmierci

Bethesda zadebiutowała rozszerzonym spojrzeniem Pętla śmierci, nadchodząca strzelanka, której akcja toczy się w pętli czasowej, obejmująca materiał z rozgrywki z poziomu w grze. Pętla śmierci ukaże się wyłącznie na PS5 14 września, a więcej na ten temat możecie przeczytać w naszej zapowiedzi z maja.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook