Gry

Oto dokładniejsze spojrzenie na premierę urządzenia przenośnego Game & Watch w listopadzie

Nintendo oferuje bliższe przyjrzenie się nowemu sprzętowi do gier i zegarków, który pojawi się 13 listopada i będzie miał fabrycznie załadowany oryginał Super Mario Bros. gra. Na wypadek, gdybyś przegapił ogłoszenie w zeszłym tygodniu, jest to urządzenie za 49,99 USD, które jest wydawane w ograniczonych ilościach z okazji 35-lecia Mario – i prawdopodobnie bardzo trudno będzie go zdobyć. Oprócz oryginalnego tytułu Mario, jest wyposażony w Super Mario Bros .: Zaginione poziomy (wydany jako Super Mario Bros.2 w Japonii) i wersję programu Piłka, nowy wariant klasycznej gry Game & Watch, wydanej po raz pierwszy dekady temu.

Gra & amp;  Zegarek

Wyświetlacz wydaje się być podświetlany, co byłoby świetne.
: Nintendo

Ten klip wideo pokazuje głównie tajniki zmodernizowanej konsoli Game & Watch (przenośnych urządzeń Nintendo, które są starsze niż Game Boy). Ma ostry ekran LCD, który wydaje się być podświetlany, a ogólna konstrukcja przypomina GBA Micro. Po prawej stronie Game & Watch ma port USB-C do ładowania akumulatora.

Nintendo drażniło się również z funkcją zegara cyfrowego wypełnionego pisankami, która pokazuje kilka Yoshi Super Mario World stylizacja. Być może zobaczymy przyszłą grę i oglądanie z tym klasykiem SNES wbudowanym w następnej?

To urządzenie wydaje się niewiarygodnie proste pod względem funkcji i funkcji, ale mimo to ekscytujące jest to, że Nintendo znów robi handheldy. Przełącznik Nintendo skutecznie zastąpił dedykowany biznes przenośnych urządzeń firmy, ale fajnie jest zobaczyć, że jego kotlety w tworzeniu eksperymentalnych urządzeń przyjaznych dla kieszeni wciąż działają.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook