Różności i nowinki technologia

Oto, gdzie i kiedy możesz kupić PS5

: Vjeran Pavic / The Verge

Aktualizacja 26 lutego 2021 r. O godz. 12:30 czasu wschodniego: Najlepsza oferta obecnie ma PS5 i Cyfrowe edycje PS5 w magazynie. Możesz znaleźć więcej informacji na temat uzupełnienia zapasów sprzedawcy tutaj.

Sony PlayStation 5 jest już dostępne. Z powodu pandemii i dużego popytu na PS5, sprzedawcy tacy jak Best Buy i Target będą sprzedawać konsolę online tylko w dającej się przewidzieć przyszłości. Tak więc, jeśli planujesz obozować poza lokalnym celem, mając nadzieję, że dziś kupisz konsolę, w tym roku nie będą dostępne żadne zakupy. Możesz jednak zamówić ją online i poprosić o odbiór w sklepie.

Dopóki nie otrzymamy więcej informacji od sprzedawców detalicznych, zdecydowanie radzę uważnie obserwować innych popularnych sprzedawców, w tym Amazon, Target, GameStop, Newegg, B&H Photo, a jeśli masz członkostwo, Sam’s Club.

Jeśli jesteś rozdarty między konsolą PS5 do kupienia, nie musisz się martwić. Największą różnicą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że wersja cyfrowa PS5 jest mniejsza niż standard PS5, kosztuje 399 USD i nie zawiera napędu Blu-ray. Standard PS5 kosztuje 100 USD więcej, jest nieco większy niż wersja cyfrowa i zawiera napęd dyskowy, umożliwiający odtwarzanie dysków z grami.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook