Różności i nowinki technologia

Oto, jak prawdopodobnie będą wyglądać nadchodzące słuchawki Sonos

Od dawna krążą pogłoski, że Sonos opracowuje wysokiej jakości zestaw słuchawek z redukcją szumów, aby dołączyć do ekosystemu głośników i produktów audio multiroom. Wydaje się, że zgłoszenie patentowe nowego wzoru do Niemieckiego Urzędu Patentów i Znaków Towarowych pozwala rzucić okiem na dalszy, bardziej wyrafinowany produkt niż to, co widzieliśmy w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych USA we wrześniu. Te ostatnie zgłoszenia zostały zarejestrowane w grudniu i opublikowane pod koniec stycznia.

Jedną istotną różnicą jest to, że na tym projekcie widoczny jest znak słowny Sonos; nie było go w poprzednim zgłoszeniu. (To powiedziawszy, jest w przerywanych liniach, co nie ma większego znaczenia w patencie na projekt i oznacza, że ​​umiejscowienie może się zmienić.) Kolejna ewolucja polega na tym, że pręty wychodzące z opaski idą teraz prosto w dół do nauszników; nie ma dodatkowej części, która owija się wokół tylnej części nauszników, jak widzieliśmy wcześniej. Ponownie są to przerywane linie, ale linie ciągłe również pokazują ewolucję w stosunku do projektu, który widzieliśmy wcześniej. Istnieją wyraźne poprawki w kształcie zewnętrznej muszli słuchawkowej.

Najnowszy patent na słuchawki firmy Sonos (po lewej) pokazuje bardziej wyrafinowany projekt niż wcześniejsze zgłoszenie USPTO (po prawej).

Niewiele wiadomo na temat słuchawek Sonos poza faktem, że mają one kosztować tyle samo, co wysokiej klasy konkurenci Sony i Bose. Uważa się, że jedną z głównych funkcji będzie płynne przekazywanie muzyki ze słuchawek do systemu audio Sonos (i odwrotnie). Ale Sonos prawdopodobnie będzie musiał dostarczyć więcej niż tylko to, aby odciągnąć konsumentów od liderów rynku i nowszych graczy, takich jak Apple AirPods Max.

Adapter do słuchawek jest również częścią niedawnych zgłoszeń Sonos do Niemieckiego Urzędu Patentów i Znaków Towarowych. Nie jest niczym niezwykłym, że drogie słuchawki oferują wymienne poduszki nauszne, więc może do tego służy. Port USB-C, różne przyciski i 3,5-milimetrowe wejście kablowe są również naszkicowane na rysunkach słuchawek.

Niemieckie zgłoszenie przedstawia również rysunki „adaptera” do słuchawek.

Dyrektor generalny Sonos, Patrick Spence, potwierdził podczas rozmowy w sprawie wyników firmy w zeszłym tygodniu, że kolejny produkt Sonos zostanie ogłoszony w marcu. To urządzenie może stać się mniejszym przenośnym głośnikiem, uzupełniającym nieporęczny Sonos Move. Ale podczas rozmowy Spence potwierdził również, że Sonos nadal dąży do wypuszczania „co najmniej” dwóch nowych produktów każdego roku. Słuchawki mogą stać się drugą nową ofertą na 2021 rok – zakładając, że nie pojawią się niespodziewanie w przyszłym miesiącu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook