Różności i nowinki technologia

Oto najlepsze jak dotąd spojrzenie na bezprzewodowe słuchawki douszne Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro ponownie wyciekł, tym razem w pełnej animacji 360 stopni dzięki uprzejmości Evana Blassa. Najnowsza publikacja @Evleaks daje nam jak dotąd najlepsze spojrzenie na to, jak najnowsze prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Samsunga będą wyglądać pod każdym kątem.

Mówi się, że pojawi się wraz z Galaxy S21 w styczniu, kontynuacja Samsunga Galaxy Buds Live i Galaxy Buds Plus wyciekła już w trzech różnych kolorach: czarnym, fioletowym i srebrnym, ponownie dzięki uprzejmości Blassa.

Wszystkie trzy opcje kolorystyczne Galaxy Buds Pro.
Evan Blass

Oczekuje się, że Galaxy Buds Pro będzie zawierał aktywną redukcję szumów, która powinna być znacznie ulepszona w porównaniu z konstrukcją z otwartymi uszami Galaxy Buds Live. Profesjonaliści będą również wyposażeni w mocniejszą baterię 500 mAh zgodnie z dokumentacją FCC.

Podobno Samsung będzie gospodarzem premiery Galaxy S21 14 stycznia, podczas której powinniśmy dowiedzieć się więcej o Galaxy Buds Pro.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook