GryNowościRTV

Oto najlepsze oferty tygodnia

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

To pierwszy raz w ostatnich wspomnieniach, kiedy kilka ofert, o których pisaliśmy w ciągu tygodnia, jest nadal dostępnych. Zawsze dobrze jest, gdy czytelnicy mają dłuższy czas na zdobycie okazji. Dlatego poniżej znajdziesz kilka naszych ulubionych propozycji z tygodnia, a także jedną nową ekskluzywną ofertę na Skraj czytelnicy. Nie będę cię trzymał w napięciu, jest na Pixelu 5. Współpracowaliśmy z partnerem, aby zabezpieczyć kilka odnowionych jednostek, które są w świetnym stanie.


Google Pixel 5 w kolorze zielonym „Sorta Sage”

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Złap odnowiony Google Pixel 5 za mniej niż 600 USD

Najniższa cena za odnowiony Pixel 5 na Amazon to 610 USD, ale możesz zaoszczędzić więcej dzięki tej ekskluzywnej ofercie Daily Steals. To oferuje Skraj czytelnikom właściwie kilka opcji. Możesz otrzymać odblokowane lub zablokowane telefony Verizon w kolorze czarnym lub szałwiowym (pokazane powyżej). Urządzenia te są dostarczane z 90-dniową gwarancją i są odnowione „klasy A” i mogą posiadać drobne zarysowania. Będą dostarczane z nieoryginalną ładowarką i przewodem.

Jedna rzecz, na którą należy zwrócić uwagę, jeśli zastanawiasz się, co dostać: polityka Verizon mówi, że blokuje telefony na 60 dni po zakupie jako nowe, a następnie automatycznie odblokowują. Istnieje więc bardzo duże prawdopodobieństwo, że blokada nie działa już podczas tych remontów, co pozwoliłoby na korzystanie z telefonu u dowolnego operatora. Daily Steals nie mógł potwierdzić ich statusu. Ale albo dotrze odblokowany, albo w najgorszym przypadku będziesz musiał poczekać 60 dni po zakupie. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego rozwiązania, możesz zwrócić telefon.


Jeszcze kilka dobrych ofert

Razer Huntsman Mini

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Razer Huntsman Mini to debiutancka 60-procentowa kompaktowa klawiatura firmy. Ma mocne przełączniki optyczne, każdy z podświetleniem Chroma RGB, a klawiaturę łączy się z komputerem za pomocą dołączonego kabla USB-C.

Google Nest Audio

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Inteligentny głośnik Google z lepszą jakością dźwięku niż Google Home. Parowanie dwóch w stereo może zapewnić lepsze wrażenia podczas grania ulubionych utworów. Zdobądź dwupak w Adorama za 150 $ z kodem oferty 50OFF199

Apple Mac mini z M1

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najbardziej przystępny cenowo komputer stacjonarny Mac firmy Apple jest teraz zasilany niestandardowym chipem M1 firmy Apple. Kup w Amazon za 70 USD taniej niż u konkurencji. Jednak czas oczekiwania na zamówienie to początek kwietnia.

Acer Nitro XV272U

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ten monitor do gier ma 27-calowy ekran IPS w rozdzielczości 1440p. Ma częstotliwość odświeżania 144 Hz z czasem reakcji 1 ms, a także kompatybilność z synchronizacją G-sync. Jeśli chodzi o porty, posiada DisplayPort, dwa porty HDMI i cztery przejściowe porty USB. Krótko mówiąc, jest to znakomita wartość.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook