Nowości

Oto pierwsze prawdziwe zdjęcia zestawu akumulatorów MagSafe firmy Apple

Pierwszy oficjalny pakiet baterii MagSafe firmy Apple zaczyna pojawiać się na półkach, a jeden właściciel iPhone’a zrobił teraz coś, co wydaje się być pierwszymi rzeczywistymi zdjęciami gadżetu. I tak, to dławik.

zdjęcie zrobione przez Steven Russell

zdjęcie zrobione przez Steven Russell

zdjęcie zrobione przez Steven Russell

Apple od lat idzie drogą wielkiego wybrzuszenia, prawdopodobnie z powodów prawnych, więc tak nie jest także spora niespodzianka — ale chłopak był strategiczny Apple, co do tego, jakie kąty ujawniły, gdy po raz pierwszy ogłosił to nowe akcesorium! Porównaj z oryginalnym renderem Apple:

Obraz: Jabłko

Teraz jest Steven Russell, właściciel nowego opakowania, pod nieco innym kątem.

zdjęcie zrobione przez Steven Russell

Grubość niekoniecznie jest złą rzeczą: ładowanie bezprzewodowe jest notorycznie nieefektywne, więc Apple musiał umieścić w środku przyzwoitą baterię, aby była warta twojego czasu, i prawdopodobnie nadal jest cieńsza niż opcja Ankera (która wprawdzie kosztuje mniej niż połowę ceny ).

W przeciwieństwie do poprzednich inteligentnych etui na baterie Apple, możesz uzyskać więcej niż tylko przedłużoną żywotność telefonu – zatrzaskowy, odpinany pakiet MagSafe wydaje się podwajać jako bezprzewodowa ładowarka Qi dla innych urządzeń. Russell mówi wygląda na to, że ładuje swoje bezprzewodowe etui ładujące AirPods Pro, a teoretycznie możesz go używać nawet na telefonie z Androidem.

Kupuję jeden do mojego iPhone’a 12 mini. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak obraz Apple (poniżej) przekłada się na rzeczywisty świat.

Obraz: AppleZostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook