Różności i nowinki technologia

Oto terminy dostaw, dzięki którym Twoje prezenty świąteczne dotrą na czas

Dotarliśmy do ostatnich dni przed świętami, więc aby otrzymać prezenty na czas – i nie płacić sowicie za wysyłkę – powinieneś jak najszybciej zakończyć zakupy.

Na szczęście kilku sprzedawców detalicznych sprawia, że ​​zakupy są tanie i łatwe, oferując bezpłatną i szybką wysyłkę. Nie byłyby to święta bez odrobiny stresu, ale przynajmniej w części można tego uniknąć, kończąc zakupy przed upływem terminu dostawy na czas.

W chwili publikacji kilku sprzedawców detalicznych nie opublikowało jeszcze swoich świątecznych harmonogramów; zauważyliśmy, że w stosownych przypadkach. Podaliśmy również okna dostawy dla FedEx, UPS i USPS w przypadku, gdy wysyłasz paczki samodzielnie.

Walmart http://www.flickr.com/photos/walmartcorporate/5684733482/

Odbiór w sklepie to zawsze najlepszy sposób, aby zapewnić sobie prezenty na czas, ale (zwłaszcza w tym roku, kiedy wielu z nas zostaje w domu), na szczęście nie jest to jedyna opcja. Chociaż nadal czekamy na terminy świąteczne Walmart, są to zwykłe ustalenia dotyczące wysyłki Walmart:

 • Bezpłatna wysyłka Walmart NextDay jest dostępna dla niektórych zamówień powyżej 35 USD; poniżej 35 USD kosztuje 5,99 USD
 • Inne przedmioty są dostępne z wysyłką w ciągu dwóch lub trzech do pięciu dni, w zależności od przedmiotu; wysyłka jest bezpłatna dla zamówień powyżej 35 USD i kosztuje 5,99 USD, jeśli są poniżej 35 USD

Pudełko Amazon

Amazonka

Nadal czekamy na świąteczny kalendarz wysyłek Amazon, ale jak zawsze, otrzymasz prezenty szybciej, jeśli masz subskrypcję Amazon Prime.

 • Jeśli masz Prime, masz zamówienie na co najmniej 35 USD i mieszkasz w kwalifikującym się kodzie pocztowym, możesz otrzymać dostawę tego samego dnia w przypadku niektórych produktów. Dostawa tego samego dnia nie będzie dostępna w Boże Narodzenie.
 • Większość innych przedmiotów jest dostępna z dostawą w ciągu dwóch dni, jeśli jesteś członkiem Prime
 • Jeśli nie jesteś członkiem Prime, czas wysyłki i stawki zostaną określone podczas realizacji transakcji

Target flickr

Cel

Target przekazał następujące oświadczenie do The Verge na świąteczny sezon zakupowy 2020:

Korzystamy z naszych prawie 1900 sklepów, znajdujących się zaledwie kilka kilometrów od 75% populacji, aby realizować zamówienia online i dać gościom możliwość wyboru sposobu dokonywania zakupów online. Najszybszym i najwygodniejszym sposobem robienia zakupów online w Target są nasze usługi zbliżeniowe tego samego dnia – z dostawą Shipt dostępną w całym kraju oraz darmowym odbiorem i podjeździe w prawie każdym sklepie Target. Usługi te mają zamówienia gotowe tego samego dnia i mogą być dostarczone lub odebrane w dowolnym momencie – członkostwo nie jest wymagane.

Chociaż usługi tego samego dnia są najszybciej rozwijające się i najbardziej popularne, przewidujemy również wysyłkę milionów produktów z zaplecza naszych lokalnych sklepów, co skraca odległość i skraca czas dostawy. W tej chwili nie mamy szerokiej daty końcowej do udostępnienia, ale nasi goście zawsze mogą zobaczyć datę dostarczenia przedmiotu przed wymeldowaniem. Goście potrzebujący prezentów w ostatniej chwili lub innych przedmiotów świątecznych będą mogli złożyć zamówienie na odbiór i dostawę tego samego dnia do dwóch godzin przed zamknięciem lokalnego sklepu Target w Wigilię (24 grudnia).

Sklep Best Buy w Wielkiej Brytanii

Najlepsza oferta

W okresie świątecznym minimalna kwota zakupu Best Buy umożliwiająca bezpłatną wysyłkę zamówień online wynosi 35 USD.

 • W większości regionów 21 grudnia to data ostateczna w przypadku dużych przesyłek z dostawą do domu, ale są wyjątki. Najwcześniejsza data dostawy będzie dostępna przy wymeldowaniu.
 • W przypadku wybranych produktów możesz zapłacić przed 20:00 w środę 23 grudnia, aby otrzymać dostawy do 24 grudnia
 • W wybranych obszarach dostawa tego samego dnia jest datą ostateczną o godzinie 12:00 czasu lokalnego 24 grudnia
 • Wreszcie, 24 grudnia, godzina 17:00 czasu lokalnego jest ostateczną datą odbioru w sklepie

Wysyłasz prezenty samodzielnie?

Jeśli odbierasz prezenty i wysyłasz je samodzielnie, pamiętaj o kilku ważnych datach:

 • Wysyłka za pośrednictwem FedEx: 15 grudnia to ostateczny termin dla paczek z dostawą lądową i do domu, 21 grudnia dla usługi Express Saver, 22 grudnia dla usługi 2-dniowej i 23 grudnia dla usługi nocnej
 • Wysyłka za pośrednictwem UPS: 21 grudnia to ostateczna data dla wysyłki 3 Day Select, 22 grudnia dla usługi 2nd Day Air i 23 grudnia dla usługi Next Day Air
 • Wysyłka za pośrednictwem USPS: 18 grudnia to data końcowa dla dostaw pierwszej klasy, 19 grudnia dla przesyłek priorytetowych i 23 grudnia dla przesyłek Priority Mail Express

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook