FotoNowościTelefony

Oto Twoje najlepsze dotychczas spojrzenie na pierwszy smartfon ZTE z kamerą pod wyświetlaczem

ZTE już ogłosiło, że planuje wypuścić w przyszłym miesiącu pierwszy masowo produkowany smartfon z obsługą 5G i kamerą pod wyświetlaczem w Chinach, a teraz firma udostępniła nowe obrazy, które pozwalają nam lepiej zrozumieć, co może faktycznie wyświetlić ekran tego telefonu. wyglądać jak (za pośrednictwem holenderskiej strony internetowej Tweakers).

Na renderowaniu u góry tego postu widać, że telefon, który będzie nazywał się ZTE Axon 20 5G, nie ma widocznej kamery u góry – ani dziurkacza, ani wycięcia. Render udostępnił prezes ZTE ds. Urządzeń mobilnych, Ni Fei, w chińskiej sieci społecznościowej Weibo.

W następnym renderowaniu, również udostępnionym przez Fei w Weibo, możesz zorientować się, jak może wyglądać ekran bez kamery, gdy jest włączony. Wygląda całkiem czysto, jeśli o mnie chodzi, nawet z tym śladem dolnej ramki. (Zawsze jest szansa, że ​​jedna z czarnych kropek reprezentuje inne typy kamer mógłby być rzeczywistą widoczną kamerą w Axonie 20 5G, ale wydaje się to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę to, co ZTE już twierdziło na temat nadchodzącego telefonu).

: ZTE

ZTE nie jest pierwszą osobą, która mówi o kamerze pod wyświetlaczem – wielu producentów telefonów dąży do tej technologii, w tym Oppo i Xiaomi. Ale nadal nie jest jasne, czy te kamery będą działać tak dobrze, jak to, do czego możesz być przyzwyczajony na swoim iPhonie lub Pixelu. Engadget powiedział, że aparat do selfie pod ekranem w prototypie Oppo miał „pole do poprawy pod względem przejrzystości i dokładności kolorów” w czerwcu 2019 roku i nie wiemy jeszcze, czy nowy aparat ZTE będzie miał podobne problemy.

ZTE nie powiedział również, czy Axon 20 5G wystartuje gdziekolwiek poza Chinami, więc jeśli aparat do selfie pod ekranem jest czymś, na co czekałeś i tam nie mieszkasz, być może będziesz musiał poczekać trochę dłużej wypróbuj jeden.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook