Różności i nowinki technologia

OtterBox ujawnia pierwsze etui MagSafe innej firmy do iPhone’a 12

OtterBox wprowadził na rynek pierwsze etui na iPhone’a 12 innej firmy, które oficjalnie obsługują nowy system akcesoriów MagSafe firmy Apple, a firma debiutuje dziś na nowych telefonach z serii Figura, Aneu i Symmetry Series Plus.

Według OtterBox, firma jest „wyłącznym zewnętrznym dostawcą skrzynek do wprowadzenia zaawansowanego systemu MagSafe” – co sprawia, że ​​brzmi to tak, jakby były to jedyne oficjalne przypadki MagSafe poza własnymi Apple, które będziesz w stanie zdobyć , przynajmniej na razie.

Etui z serii Figura są najprostsze, kosztują 49,95 USD i oferują podstawowe plastikowe etui z kolorowymi, akwarelowymi wzorami. Etui z serii Aneu (również 49,95 USD) mają przyczepne gumowe krawędzie i teksturowany materiał na pozostałą część obudowy. Oba te modele są dostępne dla iPhone’a 12, 12 mini, 12 Pro i 12 Pro Max w witrynie Apple i OtterBox.

Etui Otterbox Symmetry Series Plus z MagSafe

: OtterBox

Obudowy Symmetry Series Plus – które są sprzedawane tylko w witrynie OtterBox i kosztują 59,95 USD – zawierają „dodatek na bazie srebra, który nieustannie blokuje rozwój drobnoustrojów” oraz ochronę OtterBox Drop Plus, która według firmy jest oceniana na „trzy razy więcej kropli jako standard wojskowy ”.

Ceny OtterBox są mniej więcej takie same jak w przypadku własnych obudów Apple, które kosztują 49 USD, więc tak naprawdę nie oszczędzasz żadnych pieniędzy, wybierając opcję innej firmy. Ale przynajmniej jest trochę więcej różnorodności poza silikonem Apple i przezroczystymi plastikowymi obudowami.

Wszystkie trzy modele etui OtterBox są zgodne ze standardem MagSafe firmy Apple, co oznacza, że ​​powinny łatwo zatrzasnąć się na telefonie i obsługiwać bezprzewodowe ładowarki Apple MagSafe, nawet gdy etui jest założone.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook