Gry

Pakiet routera kratowego Wi-Fi 6 firmy Eero powrócił do ceny w Czarny piątek

Czarny piątek 2020 przyniósł wiele świetnych okazji, zwłaszcza na produkty Eero. Jeśli chcesz poprawić swoją sytuację Wi-Fi w domu, Amazon i Best Buy mają trzy-pakiet routera siatkowego Eero 6 (który zawiera jeden router siatkowy i dwa przedłużacze) z powrotem do ceny w Czarny piątek 223 USD, niezły spadek od jego zwykłego kosztu 279 USD.

Planując konfigurację, należy pamiętać, że chociaż router kratkowy Eero 6 zawiera dwa porty Ethernet, dwa przedłużacze Eero 6, które znajdują się w tym pakiecie, nie obejmują żadnego. Alternatywnie możesz kupić dwa routery Eero 6 za 206 USD, jeśli chcesz podłączyć Ethernet do routerów w różnych obszarach domu.

Router siatkowy Eero 6 + dwa przedłużacze Eero 6

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

System routerów kratowych Eero 6 obejmuje do 5000 stóp kwadratowych i jest dobry dla prędkości Internetu do 500 Mb / s. Obsługuje również Zigbee do łączenia inteligentnych urządzeń domowych.

Posiadacze PS5 mogą grać Bóg wojny na PS5, jeśli posiadają kopię cyfrową lub fizyczną lub w ramach Kolekcji PlayStation Plus (wymagana subskrypcja).
: PlayStation

Eneba oferuje USA niesamowitą ofertę Skraj czytelnicy posiadający konsole do gier PS4 lub PS5. Możesz wykupić roczną subskrypcję usługi gier za jedyne 28 USD, wpisując kod VERGE28 przy kasie.

Luty to świetny miesiąc na posiadanie aktywnej subskrypcji PS Plus, ponieważ od dziś możesz ją pobrać Control Ultimate Edition za darmo. A jeśli posiadasz PS5, nowa poprawka dla Bóg wojny pojawia się dzisiaj, umożliwiając uruchamianie gry przy 60 klatkach na sekundę na konsoli nowej generacji firmy Sony.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie bonusów, takich jak darmowe gry co miesiąc i wyjątkowe rabaty w PlayStation Store. Skraj czytelnicy mogą dostać jeden rok za 28 dolarów z kodem VERGE28 wprowadzone przy kasie.

Niedziela Super Bowl przypada w ten weekend, więc jest to świetny czas w roku, aby kupić nowy telewizor bez wypalania znaczącej dziury w portfelu. W Best Buy możesz kupić 75-calowy telewizor Hisense 4K (model H6510) za jedyne 630 USD.

Telewizor Hisense 75-calowy H6510 4K HDR

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ogromny telewizor LED 4K firmy Hisense nie kosztuje fortuny. Ten 75-calowy model jest dostarczany z wbudowanym oprogramowaniem Android TV i ma cztery porty HDMI. Jest dostępny wyłącznie w Best Buy.

Discovery Plus, nowa usługa przesyłania strumieniowego firmy Discovery, uruchomiona w zeszłym miesiącu. Jeśli byłeś zainteresowany uzyskaniem subskrypcji lub podarowaniem jej komuś innemu, zarówno subskrypcje sześciomiesięczne, jak i roczne są objęte rabatem przez ograniczony czas. Możesz dostać sześć miesięcy za 29 USD lub jeden rok Discovery Plus za 59 USD.

Jeśli szukasz pary słuchawek nausznych z redukcją szumów, Beats Solo Pro to dobry zestaw do rozważenia. Teraz możesz kupić te słuchawki za jedyne 151 USD w Best Buy, jeśli kupisz je w kolorze granatowym. Normall, te słuchawki kosztują 300 dolarów.

Beats Solo Pro (granatowy)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nasz najlepszy wybór najlepszych słuchawek nausznych z redukcją szumów. Beats Solo Pro to idealne rozwiązanie, jeśli podczas ćwiczeń potrzebujesz wytrzymałej pary słuchawek.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook