Oprogramowanie

Pasek wyszukiwania YouTube ma duże problemy w niektórych przeglądarkach

To jest dziwne: w zależności od używanej przeglądarki spacja może nie działać na pasku wyszukiwania YouTube.com. Jego naciśnięcie absolutnie nic się nie dzieje, więc Twoje wyszukiwania w YouTube są jednym długim ciągiem słów.

Ten błąd pojawia się w witrynie dla komputerów stacjonarnych, gdy używasz przeglądarki, która to nie jest oparty na Chrome. Firefox nie zajmie spacji w systemie Windows, macOS, a nawet Androidzie, jeśli zażądasz wersji strony internetowej na komputery. Wydaje się, że działa z Safari na iPhone’ach, ale tak nie działa w Safari na iPadzie – prawdopodobnie dlatego, że iPady żądają również witryny na komputery. Zapytanie o wersję mobilną natychmiast to naprawiło, a żądanie strony dla komputerów stacjonarnych na iPhonie natychmiast spowodowało, że spacje.

Dobrą wiadomością jest to, że brak spacji prawdopodobnie nie sprawi, że korzystanie z YouTube będzie inne – bardzo dobrze rozumie Twoje zamiary nawet w przypadku długich, stosunkowo mało znanych wyszukiwań z mnóstwem słów.

Brawo, algorytm wyszukiwania w YouTube.

Zła wiadomość jest taka, że ​​jest jeszcze jedna sposób bardziej irytujący błąd: jeśli próbujesz oglądać wideo i jednocześnie pisać w pasku wyszukiwania, twoje naciśnięcia klawiszy mogą działać jak skróty. Naciśnięcie spacji nie spowoduje nic na pasku wyszukiwania, ale wstrzyma wideo. Twoje „T” może pojawić się na pasku wyszukiwania, ale również przełączyło mój film w tryb kinowy. (Wsparcie!)

Wpisywanie w pasku wyszukiwania może spowodować wiele okropnych rzeczy na ekranie.

YouTube nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz – miejmy nadzieję, że jest zajęty pracą nad poprawką. W tej chwili własna przeglądarka Google Chrome (i aplikacja YouTube) są dostępne, jeśli potrzebujesz poprawki w YouTube.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook