Różności i nowinki technologia

Patty Jenkins z Wonder Woman z 1984 roku wyreżyseruje kolejny film Gwiezdnych wojen, Rogue Squadron

Wonder Woman 1984 reżyser Patty Jenkins podejmie się kolejnego głównego filmu Star Wars, Rogue Squadron. Film ma zostać wydany w grudniu 2023 roku.

To pierwszy raz, kiedy kobieta wyreżyserowała film o Gwiezdnych Wojnach, a ogłoszenie nastąpiło zaledwie kilka dni wcześniej Wonder Woman 1984 jest wydany w HBO Max. Rogue Squadrons będzie podążać za grupą pilotów myśliwców, którzy łączą się przez grube i cienkie, aby bronić dobra przed złem. To uwielbiana przez fanów część uniwersum Gwiezdnych Wojen – ta, która pojawiła się w popularnej grze na Nintendo 64 – i pomoże Lucasfilm opuścić trylogię Skywalker na dużym ekranie.

We wszechświecie Gwiezdnych Wojen Rogue Squadron został założony i prowadzony przez Wedge Antillesa, utalentowanego pilota, który pojawia się w Gwiezdne wojny, Imperium kontratakuje, Powrót Jedi i Powstanie Skywalkera.

Żadne inne szczegóły dotyczące projektu nie są obecnie dostępne. Ogłoszenie było tylko jednym z wielu projektów Gwiezdnych Wojen omawianych dziś podczas dużego wydarzenia dla inwestorów streamingowych Disneya. Taika Waititi pracuje również nad innym filmem o Gwiezdnych Wojnach, który Lucasfilm ogłosił wcześniej, ogłosiła dziś prezes Lucasfilm, Kathleen Kennedy. Więcej informacji spodziewanych jest w najbliższych miesiącach.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook