KryptowalutyOprogramowanie

PayPal pozwoli teraz wszystkim użytkownikom w USA kupować i sprzedawać kryptowaluty

PayPal pozwoli teraz wszystkim użytkownikom w USA kupować, sprzedawać i przechowywać kryptowaluty bezpośrednio z ich konta PayPal. Wiadomość pojawiła się w aktualizacji komunikatu prasowego z zeszłego miesiąca, ogłaszającego, że nowa funkcja jest w drodze (za pośrednictwem TechCrunch).

Widzę funkcje dostępne w aplikacji PayPal. Dla mnie jest baner o możliwości zakupu kryptowaluty u góry głównego ekranu, a jeśli go stuknę, mogę zdecydować się na zakup Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash i Litecoin.

Sekcja kryptowalut w aplikacji PayPal.

Wsparcie PayPal dla kryptowalut jest znaczącym wotum zaufania do walut cyfrowych i może zachęcić zwykłych użytkowników do ich przyjęcia. Jednak PayPal nie jest pierwszą firmą zajmującą się technologiami finansowymi, która obsługuje kryptowaluty; Na przykład aplikacja Square Cash dodała obsługę Bitcoin w 2018 roku.

PayPal planuje rozszerzyć funkcje kryptowalut na Venmo i „wybrać rynki międzynarodowe” w pierwszej połowie przyszłego roku. Na początku 2021 roku PayPal planuje umożliwić płacenie kupcom PayPal kryptowalutą.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook