GryNowości

Pełna wersja aktualizacji Stardew Valley 1.5 przypomina nam, dlaczego jest to nasza gra na zawsze

Dolina Gwiezdnej Rosy to idylliczna cyfrowa przestrzeń, do której można uciec po długim roku – a dzięki aktualizacji 1.5, dostępnej dziś na PC, możesz teraz zabrać znajomych i rodzinę na swoją farmę w lokalnym trybie współpracy na podzielonym ekranie. Aktualizacja dla wielu graczy sprzed kilku lat umożliwiła granie i udostępnianie farm online, ale ten lokalny dodatek do współpracy pozwala ci zrobić to samo z ludźmi, z którymi faktycznie mieszkasz, nawet jeśli nie mają oni własnej kopii gra.

Możesz dodać możliwość lokalnej współpracy, każąc Robinowi Stolarzowi budować kabiny na swojej farmie, lub jeśli zaczynasz od zera, możesz wybrać, aby kabiny były już zbudowane, kiedy tworzysz nową grę. Po zbudowaniu domków możesz rozpocząć lokalną kooperację dla maksymalnie trzech innych osób z menu gry. Aktualizacja 1.5 dodaje także nową mapę „Farma na plaży”, która zawiera piaszczystą ziemię, która może zatykać zraszacze, oraz „Zaawansowane opcje gry” w tworzeniu postaci, które pozwalają losować zestawy w Centrum społeczności i nagrody w kopalni.

Nowe opcje gry w aktualizacji 1.5.
: ConcernedApe

Pełne informacje o wydaniu aktualizacji zawierają jeszcze więcej niespodzianek. Godne uwagi, które miały Dolina Gwiezdnej Rosy fanów w The Verge podekscytowany powrotem do gry jest możliwość siedzenia na krzesłach (tak, naprawdę), zmiana zakładki społecznościowej w grze, która pokazuje ci, z kim już rozmawiałeś każdego dnia, oraz nowy przedmiot do kawy, który parzy świeżą filiżankę każdego ranka.

Specjalna rzecz Dolina Gwiezdnej Rosy polega na tym, że jest tak pełen funkcji i tak konsekwentnie aktualizowany, że każda mała zmiana może coś dla kogoś znaczyć. Rutyna, której przestrzegasz każdego dnia w grze, ułatwia docenienie drobiazgów, które usprawniają te procesy.

W tej aktualizacji była to zaktualizowana karta społecznościowa i ekspres do kawy, ale następnym razem może równie dobrze być czymś innym. Bez względu na to, jak mała jest funkcja lub poprawka, Dolina Gwiezdnej Rosy aktualizacje przypominają, że powrót do gry jest zawsze ekscytujący i zaskakujący. To wygodna gra „na zawsze” w normalnym roku i fajne lekarstwo na pandemiczny blues, jeśli tego potrzebujesz.

Dolina Gwiezdnej RosyAktualizacja 1.5 jest już dostępna na PC. Aktualizacja pojawi się na konsolach na początku 2021 roku, a później na telefony komórkowe.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook