Różności i nowinki technologia

Peloton współpracuje z Beyoncé, tworząc zajęcia tematyczne z muzyką artystki

Jeśli kupiłeś rower lub bieżnię Peloton do ćwiczeń podczas pandemii, wkrótce otrzymasz nową kolekcję zajęć od znanego artysty. W tym tygodniu Peloton ogłosił wieloletnie partnerstwo ze zjawiskiem kulturowym Beyoncé – artysta będzie pomagał w kuratorowaniu zajęć dla usługi abonamentowej firmy fitness, zaczynając od serii zajęć o tematyce Homecoming na cześć historycznie czarnych college’ów i uniwersytetów. Peloton twierdzi, że Beyoncé jest jednym z najbardziej poszukiwanych wykonawców swoich playlist.

Na podstawie ogłoszenia nie jest jasne, na czym polega „kuracja” Beyoncé, ale jeśli chcesz się przekonać, zajęcia o tematyce Beyoncé już się rozpoczęły. Na pozostałą część tego tygodnia zaplanowano medytacje, biegi na świeżym powietrzu i przejażdżki rowerowe, a jeszcze więcej zajęć.

Harmonogram zajęć z motywem Beyoncé firmy Peloton.
: Peloton

Jeśli jesteś już subskrybentem przez aplikację Peloton za 12,99 USD miesięcznie lub przez urządzenia Peloton’s Bike, Bike +, Tread i Tread + za 39 USD miesięcznie, powinieneś być w stanie uczestniczyć. Jeśli nie, Peloton oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny, abyś mógł sprawdzić, czy te zajęcia Beyoncé są godne imienia artysty.

To dość interesujące, że Peloton podpisuje umowę z Beyoncé bezpośrednio, a nie przez wydawcę; National Music Publishers Association (NMPA) pozwał Peloton w marcu ubiegłego roku za nielegalne wykorzystanie tysięcy utworów na zajęciach wideo fitness oferowanych w ramach subskrypcji. Po kilku spornych kwestiach prawnych i usunięciu niektórych piosenek z playlist Pelotonu, firma rozstrzygnęła pozwy w lutym 2020 roku. Chociaż Peloton podał w swoich przychodach za trzeci kwartał, że dodał tysiące wydawców od tego czasu, ma również wyraźną ścieżkę do artystów do bezpośredniego dołączenia do Pelotonu

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook