Gry

Peter Parker wygląda jak Tom Holland ze sklepu w Spider-Man Remastered

Sony to ujawniło Spider-Man Remastered będzie mieć jedną zasadniczą zmianę w stosunku do oryginału: model postaci Petera Parkera wygląda zupełnie inaczej. Obecnie bardzo przypomina Toma Hollanda, który obecnie gra w filmie Spider-Mana.

Insomniac Games twierdzi, że zmiana wynika z faktu, że nowy model twarzy, Ben Jordan, „lepiej pasuje” do przechwytywania twarzy przez aktora głosowego Petera Parkera / Spider-Mana, Yuriego Lowenthala. Ale biorąc pod uwagę ogromną popularność przedstawiania przez Holandię pająka superbohatera, zmiana z pewnością wydaje się podejrzanym zbiegiem okoliczności.

Chciałbym też tylko oświadczyć Bez szczególnego powodu że Sony, właściciel Insomniac Games, jest również właścicielem praw do filmu Człowiek Pająk.

Jeśli twoja pamięć o wersji gry na PS4 jest trochę niewyraźna, ten tweet pokazuje, jak drastycznie różnią się modele postaci w każdej grze:

A jeśli nie znasz Toma Hollanda, oto jak wygląda:

Premiera „Onward” w Wielkiej Brytanii - Przyloty czerwonego dywanu

: Jeff Spicer / Getty Images

To jest podobieństwo! Dla porównania, tutaj zdjęcie Yuri Lowenthala – pozwolę ci zdecydować, który Spidey w grze wygląda bardziej do niego.

: Gage Skidmore

W każdym razie, wpis na blogu również to ujawnił Spider-Man Remastered będzie miał „tryb wydajności”, który pozwoli ci grać w 60 fps. Możesz zobaczyć to w akcji w tym zwiastunie i myślę, że wygląda całkiem imponująco:

Blog mówi również, że gra będzie miała „prawie natychmiastowe ładowanie” (chociaż będziesz mógł włączyć urocze animacje szybkiej podróży Spider-Mana jadącego metrem, jeśli chcesz), dźwięk 3D na niektórych słuchawkach i wsparcie dla haptycznych sprzężeń zwrotnych i wyzwalaczy adaptacyjnych DualSense, chociaż Insomniac nie powiedział dokładnie, jak.

Spider-Man Remastered jest wliczony w cenę 69,99 $ Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition, i pojawi się 12 listopada wraz z PS5. Spider-Man Remastered będzie dostępna tylko na PS5 i tylko jako część Edycja Ultimate pakiet – nie możesz go kupić samodzielnie. A jeśli już grałeś Człowiek Pająk na PS4 twoje zapisy nie zostaną przeniesione do zremasterowanej wersji.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook