NowościOprogramowanie

Philips Hue otrzymuje nową, bardziej elegancką aplikację przebudowaną „od podstaw”

Aplikacja Philips Hue otrzyma w czwartek dużą aktualizację. Zespół Signify, który produkuje światła Hue, przebudował aplikację „od podstaw”, aby była łatwiejsza w użyciu. Nowa wersja wygląda w większości tak samo jak istniejąca aplikacja, ale ma poprawki na krawędziach, aby szybciej uzyskać dostęp do różnych elementów sterujących.

Jedną z większych zmian jest szybszy dostęp do sterowania w pomieszczeniu. Teraz, po dotknięciu pokoju lub strefy, aplikacja zaprezentuje siatkę wszystkich dostępnych świateł i wstępnie ustawionych scen, dzięki czemu można je od razu znaleźć. W poprzedniej wersji trzeba było przełączać się między różnymi zakładkami, w których łatwo było się zgubić.

Będziesz także mógł dodawać nowe światła z zakładki Pokój – nie tylko z menu Ustawienia – a jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem z wieloma mostkami Hue, aplikacja pozwoli Ci przełączać się między nimi za pomocą przycisku na głównym ekran.

Kiedy otworzysz pokój, zobaczysz teraz siatkę scen i opcji oświetlenia.
Obraz: oznaczać

Signify zastępuje funkcję „rutyny” nową zakładką „automatyki”, która ma oferować bardziej zaawansowane opcje włączania i wyłączania świateł. Aplikacja może teraz również brać pod uwagę, czy inna osoba jest już w domu, uruchamiając automatyzację „powrotu do domu” lub „wychodzenia z domu”, więc światła nie zgasną tylko dlatego, że kontroler aplikacji Hue wyszedł z domu.

Nowa aplikacja zostanie uruchomiona w czwartek na iOS i Androida. Signify mówi, że pod koniec tego lata pojawi się aktualizacja wprowadzająca „dynamiczne sceny”, które umożliwiają przełączanie świateł w różnych kolorach w czasie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook