Nowości

Philips Hue wprowadza na rynek długo oczekiwany moduł włącznika światła i nie tylko

Signify wprowadza dziś trzy nowe produkty Philips Hue: ścienny moduł Hue do istniejących włączników światła, nowy zewnętrzny słupek świetlny i wyrafinowany ściemniacz.

Moduł przełącznika ściennego Philips Hue rozwiązuje problem, na który od dawna cierpią właściciele inteligentnych lamp Hue. Mianowicie, instalujesz tak zwaną „inteligentną” żarówkę Hue w lampie lub oprawie sufitowej, a następnie zachwycasz się możliwością sterowania nią za pomocą telefonu, dopóki współlokator nie włączy przełącznika ściennego i nie odetnie zasilania żarówki, sprawiając, że Twoja droga żarówka stanie się bezużyteczna . Nowy moduł przełącznika ściennego łączy inteligencję bezpośrednio w ścianie, aby przełącznik był inteligentny, a nie żarówka, wprowadzając automatykę domową do pełnego koła przełączników Z-Wave z przeszłości. Moduł przełącznika ściennego Hue będzie kosztował 39,95 USD / 39,95 EUR lub 69,95 USD / 69,95 EUR za dwupak, gdy zostanie wprowadzony na rynek w Europie w marcu tego roku, a następnie w Ameryce Północnej latem.

Wszystkie szczegóły dotyczące montażu w ścianie można znaleźć pod adresem Hueblog jeśli jesteś zainteresowany wymianą włączników światła w swoim domu na Hue.

Wymagana jest pewna instalacja i podstawowa wiedza elektryczna.
: Philips Hue

Philips Hue Amarant to listwa świetlna o wartości 169,99 USD / 149,99 EUR, którą można zainstalować na zewnątrz, aby kąpać bok domu, żywopłot lub ogrodzenie w wielokolorowym świetle. Amarant ma szerokość 79,5 cm (31 cali) i maksymalnie 1400 lumenów. Wymaga zasilacza Hue, który można kupić osobno. Philips Hue Amarant jest już dostępny w Europie, ale nie zostanie wysłany w Ameryce Północnej do początku marca.

Dwa Amaranty na jednym zasilaczu.
: Philips Hue

Zanurz zewnętrzną ścianę w świetle.
: Philips Hue

Wreszcie, istnieje aktualizacja do magnetycznego ściemniacza Philips Hue z odłączaną płytą ścienną, który pozwala rodzinie i gościom sterować oświetleniem Hue bez aplikacji. W przeciwieństwie do nowego modułu ściennego, ściemniacz jest sztucznym włącznikiem ściennym, który przylega do każdej ściany za pomocą taśmy. Przynajmniej w Europie nowy ściemniacz nieznacznie obniża cenę katalogową w stosunku do oryginału, zgodnie z Hueblog, zachowując te same funkcje w nieco dopracowanej formie. Jest dostępny od 26 stycznia w Europie za 19,99 €, a do Ameryki Północnej 23 lutego za 24,99 $.

Ściemniacz magnetyczny można przymocować do płytki ściennej lub zdemontować i używać jako pilota.
: Philips HueZostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook