NowościOprogramowanieTelefony

Photoshop na iPada otrzymuje kolejną porcję funkcji pulpitu

Photoshop otrzymuje dziś kilka ważnych nowych funkcji na iPada: udoskonalony pędzel krawędzi i narzędzie do obracania płótna.

Precyzyjna szczotka do krawędzi jest duża dla fotografów, ponieważ jest to jedyny sposób na precyzyjne wybieranie krawędzi futra lub włosów. Narzędzie pozwala na szczotkowanie krawędzi, które chcesz udoskonalić, a następnie zabawę z niektórymi kontrolkami, aby wyostrzyć dokładnie to, co chcesz zaznaczyć. Interfejs został uproszczony do obsługi dotykowej, ale Adobe twierdzi, że narzędzie zapewni takie same wyniki, jak wersja na komputery.

Narzędzie do obracania płótna programu Photoshop.
: Adobe

Obróć płótno to kolejny dodatek. To nie jest tak ekscytujące narzędzie, ale prawdopodobnie będzie o wiele bardziej przydatne na iPadzie. Możesz teraz obracać płótno, z którym pracujesz, dotykając go i obracając dwoma palcami, co powinno być przydatne do szkicowania bez wielokrotnego ustawiania samego tabletu.

Użytkownicy Photoshopa byli sfrustrowani brakującymi funkcjami, gdy aplikacja zadebiutowała na iPadzie w zeszłym roku. Wersja komputerowa ma 30 lat i stworzyła długą listę szczegółowych i potężnych narzędzi, a Adobe nigdy nie przeniesie ich wszystkich na tablet. Brakowało jednak wielu podstawowych, powszechnie używanych narzędzi, takich jak krzywe, co oznaczało, że aplikacja nie była używana przez wiele osób. Adobe obiecał, że szybko dostarczy nowe funkcje, i od tego czasu kontynuuje rozbudowę możliwości aplikacji dzięki regularnym aktualizacjom w kolejnych miesiącach.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook