NowościRTV

Pierwsza generacja Surface Headphones od Microsoftu spadła do najniższej jak dotąd ceny

Słuchawki Surface pierwszej generacji firmy Microsoft wydane w 2018 roku i mimo że mają trzy lata, są nadal dobrym rozwiązaniem, jeśli szukasz pary słuchawek z redukcją szumów. Zwykle 250 USD, Woot ma obecnie umowę na ten model, obniżając cenę do 111 USD.

Słuchawki Microsoft Surface (pierwsza generacja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Słuchawki Surface pierwszej generacji zadebiutowały w 2018 roku i zapewniają dobrą wydajność bezprzewodową i doskonałą redukcję szumów.

Apple MacBook Pro z procesorem M1 jest jednym z najlepiej działających laptopów w jego cenie detalicznej. Możesz kupić laptopa Apple z końca 2020 roku, który jest wyposażony w 256 GB pamięci SSD, za 1200 USD (99 USD zniżki) teraz w Amazon i B&H Photo.

Apple MacBook Pro z M1

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Model MacBook Pro z końca 2020 r. To flagowy laptop Apple, który jest teraz zasilany przez niestandardowy układ krzemowy giganta technologicznego zwany M1.

Najnowszy flagowy produkt Apple do noszenia, Apple Watch Series 6, został wydany w zeszłym roku. Ten zegarek zawiera więcej czujników niż poprzednie wersje gamy urządzeń do noszenia tego giganta technologicznego, w tym czujnik, który pozwala wykryć poziom tlenu we krwi.

Możesz pobrać rozmiar 44 mm z GPS w kolorze szarym w Amazon za 380 USD, co jest najniższą ceną za tę konfigurację do tej pory.

Apple Watch Series 6 (44 mm, GPS)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy flagowy produkt Apple do noszenia ma zawsze aktywny wyświetlacz i nowe czujniki, które umożliwiają monitorowanie poziomu tlenu we krwi.

Amazon’s Fire TV Cube, który został wprowadzony na rynek w 2018 roku i jest prawdziwym produktem wielofunkcyjnym, łączącym funkcje Echo i Fire TV. Woot sprzedaje używaną kostkę Fire TV Cube pierwszej generacji z pilotem Alexa Voice drugiej generacji za 40 USD. Urządzenie jest opisane jako „w bardzo dobrym” stanie, a zamówienia są realizowane przez Amazon, firmę macierzystą Woot.

Amazon Fire TV Cube (2018, używany)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wielofunkcyjny dekoder, który łączy w sobie funkcje dostępne w inteligentnych głośnikach Amazon Fire TV i Echo.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook