Różności i nowinki technologia

Pierwsza płyta główna AMD NZXT jest elegancka i wyposażona w porty USB

Pierwsza płyta główna AMD NZXT to N7 B550. Podobnie jak poprzednie wersje Intela, N7 B550 ma zgrabną konstrukcję z opcją czarnej lub białej osłony, która zakrywa większość samej płyty. Bez wątpienia NZXT ma nadzieję, że czysty wygląd płyty głównej sprawi, że będzie atrakcyjną opcją dla każdego, kto ma obudowę PC z okienkiem, taką jak własne obudowy z serii H. NZXT.

Poza wyglądem, N7 B550 wydaje się oferować bardzo wydajną wydajność, jeśli recenzja z Tom’s Hardware jest czymś, przez co można przejść. Zaprojektowana we współpracy z uznanym producentem płyt głównych ASRock, płyta główna wykorzystuje chipset B550, który współpracuje z procesorami AMD Ryzen z serii 3000 i 5000 oraz obsługuje PCIe 4.0. Zintegrowane kontrolery wentylatorów i RGB oznaczają, że komponentami można zarządzać za pomocą oprogramowania Cam NZXT.

N7 B550 oferuje szeroką gamę portów USB.
Obraz: NZXT

Jeśli chodzi o łączność, z tyłu płyty głównej dostępnych jest imponujących 10 portów USB, w tym port USB typu C i dwa gniazda M.2 na pamięć NVMe. Łączność bezprzewodowa obejmuje obsługę Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.2. Sprawdź recenzję z Tom’s Hardware aby uzyskać pełną specyfikację i przegląd osiągów.

To solidny debiut dla firmy, która jest zwykle lepiej znana ze swoich obudów do komputerów PC i chłodziarek procesorów, chociaż jej reputacja została nadszarpnięta na początku tego roku, kiedy musiała przypomnieć sobie jedną sprawę na komputery osobiste z powodu obaw związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym. N7 B550 jest teraz dostępny za 229,99 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook