Gry

Pierwsze biurko Secretlab na PC utrzymuje kable pod kontrolą za pomocą magnesów

Secretlab, który być może znasz ze swoich krzeseł do gier, ogłasza swoje pierwsze w historii biurko komputerowe – Magnus Metal Desk – a firma ma inteligentne rozwiązanie, które pomoże Ci zarządzać kablami: będziesz mógł podłączyć magnetyczne zarządzanie kablami akcesoria prosto na biurko.

Firma będzie oferować własne akcesoria, takie jak magnetyczne uchwyty na kable, które zapobiegają zsuwaniu się kabla ładującego z biurka oraz magnetyczną osłonę kabla, którą można przymocować do jednej z nóg biurka. Biurko ma z tyłu korytko na kable, które można wykorzystać do przechowywania kabli.

Biurko Magnus nie tylko używa magnesów, aby ukryć kable – Secretlab produkuje również matę na biurko, która mocuje się magnetycznie, dzięki czemu pozostanie na miejscu podczas gry lub pracy. Firma nazywa to Magpad Desk Mat.

Magnetyczne uchwyty kablowe i korytko kablowe Magnusa.
: Secretlab

A jeśli chcesz dodać trochę koloru do swojego biurka, Secretlab oferuje również magnetyczny pasek oświetleniowy RGB, który łączy się w pobliżu tylnej części biurka. Na powyższym zdjęciu widać, jak odbija się od tyłu biurka.

Biurko Magnus ma 29 cali wysokości, ale możesz również ręcznie podnieść biurko nawet o 0,8 cala wyżej, aby uzyskać odpowiednią wysokość. Ale to nadal oznacza, że ​​nie zapewni to tak dużej elastyczności wysokości, jak biurko, które może przełączać się z pozycji siedzącej i stojącej. Biurko będzie również oferowane w dwóch długościach: 59 cali, który jest już dostępny, oraz mniejszego 47-calowego modelu, który będzie dostępny „później”.

Samo biurko zaczyna się od 449 USD i będzie dostępne w USA, UE i Singapurze w dniu premiery. Akcesoria magnetyczne będą dodatkowo płatne.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook