RTV

Pierwsze koła Mac Pro innej firmy to (względna) kradzież za jedyne 249 USD

Kiedy Apple po raz pierwszy ogłosił swój odświeżony Mac Pro, jednym z najbardziej kpionych aspektów były opcjonalne koła za 400 USD, które stały się bardziej absurdalne, gdy Apple zaczął sprzedawać koła jako samodzielne ulepszenie za imponujące 700 USD. Na szczęście firma OWC zajmująca się akcesoriami do komputerów Mac w końcu wkracza z pierwszym zestawem kół innych firm, które są (względną) kradzieżą w porównaniu do oficjalnych Apple: kosztują tylko 249 $ (przez Kif Leswing na Twitterze).

Czy obiektywnie rzecz biorąc, to dużo pieniędzy do wydania na kółkach do komputera? Tak. Z drugiej strony to prawie jedna trzecia kosztu oficjalnej opcji Apple i są w rzeczywistości bardziej wszechstronne: tam, gdzie koła Apple wymagają zdjęcia nieruchomych nóg i różnych narzędzi do montażu, koła OWC Rover Pro po prostu przyczepiają się do spodu istniejących nóżek i można je dokręcić ręcznie, co pozwala przełączać się między dwiema opcjami bez konieczności wyjmowania pudełka z narzędziami.

Podczas gdy koła OWC za 250 USD nadal nie mają żadnych podstawowych zintegrowanych blokad kół, aby zatrzymać komputer o wartości 54000 USD przed stoczeniem się po lekkim nachyleniu, firma przynajmniej zawiera kilka gumowych podstaw, na których koła mogą spocząć, chociaż musisz ich uniknąć, aby ich nie zgubić .

Koła OWC są obecnie dostępne w przedsprzedaży na stronie internetowej OWC z ograniczonym czasowo rabatem w wysokości 199 USD, z datą premiery planowaną na wrzesień (po czym cena prawdopodobnie wróci do 249 USD).

I kto wie? Przy obecnym tempie może to zająć tylko kilka krótkich lat, zanim koła Mac Pro zaczną zbliżać się do przystępności cenowej i zestawu funkcji tego stojaka komputerowego za 22 USD, który znalazłem na Amazon. Jak wielokrotnie pokazała nam technologia, wszystko jest możliwe przy wystarczającej ilości innowacji.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook