Różności i nowinki technologia

Pierwsze produkty Belkin MagSafe to niesamowicie wyglądająca ładowarka 3 w 1 i uchwyt samochodowy

Nowy ekosystem akcesoriów Apple MagSafe nie jest stary, ale firma Belkin już zaczyna z nowymi akcesoriami do ładowania, które wykorzystują magnetyczny system ładowania, wprowadzając nową bezprzewodową ładowarkę 3-w-1 BoostCharge Pro MagSafe i wlot samochodowy MagSafe Mount Pro.

Bezprzewodowa ładowarka 3-w-1 BoostCharge Pro MagSafe za 149,95 USD jest w rzeczywistości kulminacją wieloletniego doświadczenia firmy Belkin w koncentratorach ładowania bezprzewodowego firmy Apple, wyposażonych w co najmniej trzy różne specyfikacje ładowania bezprzewodowego. Jedno ramię inspirowanej architekturą podstawki zawiera ładowarkę magnetyczną MagSafe o mocy 15 W do iPhone’a 12, drugie to ładowarka Apple Watch do smartwatcha, a podstawa ma podkładkę ładującą Qi o mocy 5 W przeznaczoną do słuchawek AirPod (chociaż teoretycznie można umieść dowolne urządzenie Qi, które tam pasuje).

Bezprzewodowa ładowarka BoostCharge Pro MagSafe 3-w-1 wygląda wyjątkowo ładnie, z lśniącą stalą nierdzewną i matowym wykończeniem, które uwydatnią Twój zestaw produktów Apple, ale – podobnie jak inne ładowarki Belkin – dużo płacisz za wygodę i styl tutaj w porównaniu do zwykłego użycia kabla MagSafe (39 USD), kabla Apple Watch (dołączonego do urządzenia lub 29 USD) i taniej podkładki ładującej Qi, aby wykonać to samo zadanie.

Drugim dużym nowym produktem MagSafe jest MagSafe Car Vent Mount Pro firmy Belkin, który jest prawie genialnym produktem. Wykorzystuje nowy system MagSafe firmy Apple do mocowania iPhone’a 12 w dogodnym miejscu podczas jazdy, bez konieczności przyklejenia metalowej płytki do telefonu lub etui (obecne rozwiązanie umożliwiające magnetyczne mocowanie samochodu).

Przypina się bezpośrednio do otworów wentylacyjnych klimatyzacji i jest wyposażony w obrotowy przegub kulowy, który pozwala łatwo regulować kąt nachylenia telefonu lub obracać go z orientacji pionowej do poziomej. Firma Belkin twierdzi, że połączenie magnetyczne powinno być wystarczająco mocne, aby utrzymać telefon, nawet podczas jazdy.

Jest tylko jeden problem z uchwytem samochodowym za 39,95 USD: to tylko uchwyt samochodowy. Nie ma żadnych rzeczywistych systemów ładowania, co sprawia, że ​​korzystanie z telefonu w samochodzie jest dość drogie. Firma Belkin zachwala, że ​​„intuicyjne zarządzanie kablami w uchwycie samochodowym zapewnia wygodny dostęp do kabla ładującego”, więc nadal możesz korzystać ze standardowego kabla Lightning, jeśli chcesz ładować telefon za pomocą zwykłego połączenia USB, ale wydaje się, że jak wielka utrata pierwszego uchwytu samochodowego MagSafe, który pomija po stronie ładowania.

Firma Belkin nie jest jedyną dużą firmą zajmującą się akcesoriami, która ma produkty MagSafe; OtterBox już zapowiada swoją linię etui Symmetry Series Plus, które otrzymają nową markę Apple „Made for MagSafe”, oraz TechCrunch donosi, że PopSocket pracuje również nad akcesoriami kompatybilnymi z MagSafe.

Oba akcesoria Belkin MagSafe będą dostępne tej zimy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook