Nowości

Pierwsze spojrzenie na aktualizację One UI 3.0 opartą na systemie Android 11 firmy Samsung

Pojawił się system Android 11, co oznacza, że ​​niestandardowa skórka One UI firmy Samsung również ma zostać zaktualizowana o najnowsze oprogramowanie Google, One UI 3.0, które firma zaczęła udostępniać wybranym programistom w Stanach Zjednoczonych i Korei Południowej w ramach „wersji wstępnej beta” ”Przed większym publicznym testem beta.

Wczesne zrzuty ekranu uzyskane przez XDA-Developers, przyjrzyj nam się, jakich zmian możemy się spodziewać w aktualizacji, która obejmuje mieszankę nowych funkcji, które są dodawane na poziomie systemu operacyjnego, dzięki Androidowi 11, wraz z poprawkami i ulepszeniami specyficznymi dla Samsunga. Android Police opublikował pełną listę zmian aktualizacji, która daje szerszy przegląd tego, czego się spodziewać.

Wizerunek: XDA-Developers

Wizualnie One UI 3.0 wygląda dość podobnie do obecnego One UI 2.5, chociaż dodano wiele nowych funkcji i gestów. Na przykład możesz teraz dotknąć i przytrzymać aplikację na ekranie głównym, aby wyświetlić wszystkie widżety, które można dodać do tej aplikacji (zamiast przechodzić przez zwykłe menu widżetów), a także dwukrotnie dotknąć ekranu głównego, aby wyłącz wyświetlacz. Dostępnych jest również wiele ulepszeń DeX, nowy interfejs suwaka głośności i ulepszenia procedur Bixby. Oprócz funkcji Androida 11, takich jak nowe bąbelki czatu i zaktualizowany odtwarzacz multimedialny.

W tej chwili Samsung oferuje tylko One UI 3.0 – a więc Android 11 – dla swojej linii Galaxy S20 (która obejmuje S20, S20 Plus i S20 Ultra), chociaż gotowy produkt powinien być dostępny na szerszej gamie urządzeń. pozostawia beta. Publiczna beta będzie dostępna w Chinach, Niemczech, Indiach, Polsce, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, chociaż Samsung nie podał jeszcze daty premiery.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook