Oprogramowanie

Pierwsze urządzenie do noszenia OnePlus to budżetowy monitor aktywności z dwutygodniową baterią

OnePlus ogłosił swój pierwszy tracker fitness, OnePlus Band, zawierający monitory tętna i nasycenia tlenem krwi, monitorowanie sprawności i snu oraz żywotność baterii do dwóch tygodni. Działa z Androidem w momencie uruchomienia, ale nie z iOS; OnePlus mówi, że kompatybilność z iPhone’ami zostanie dodana później. OnePlus Band będzie dostępny w Indiach od 13 stycznia w cenie 2499 GBP (około 34 USD), ale globalna premiera nie została jeszcze ogłoszona.

OnePlus Band to najnowsza wyprawa firmy poza smartfony, która zawiera również telewizory i prawdziwe słuchawki bezprzewodowe. Urządzenie do noszenia wydaje się być przeznaczone przede wszystkim do ćwiczeń, dzięki możliwości śledzenia tętna i poziomu tlenu we krwi oraz obsłudze 13 wbudowanych trybów ćwiczeń. Jednak ma również funkcję śledzenia snu i może działać jako akcesorium do telefonu z obsługą wyświetlania powiadomień, a także odtwarzania muzyki i sterowania migawką aparatu.

Opaska OnePlus Band jest dostępna w kolorze czarnym, granatowym i „mandarynkowym szarym”.
Wizerunek; OnePlus

Pod względem sprzętowym OnePlus Band zawiera prostokątny 1,1-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 126×294 oraz silikonowy pasek do zegarka. Jest dostępny w kolorze czarnym, granatowym i „mandarynkowym szarym”, a jego odporność na kurz i wodę wynosi IP68. Jego klasa 5ATM oznacza, że ​​jest wodoodporny na głębokości do 50 metrów przez 10 minut. Wewnątrz jest bateria 100 mAh, która według OnePlus powinna zapewniać do dwóch tygodni żywotności baterii.

Opaska OnePlus jest zarządzana za pośrednictwem aplikacji OnePlus Health, która jest teraz dostępna na Androida i której reklamy OnePlus mogą analizować dane zdrowotne i być używane do wyznaczania osobistych celów fitness. Jednak, aby uzyskać „najlepsze wrażenia”, OnePlus mówi, że powinieneś sparować Band ze smartfonem OnePlus. Po premierze zespołu ma pojawić się aplikacja OnePlus Health na iOS.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook