Gry

Pierwszy fotel gamingowy Razera to bardziej zaokrąglony Secretlab Omega / Titan z fantazyjnym podparciem lędźwiowym

Nie jest jasne, czy Razer zlecił Secretlab zbudowanie ekskluzywnego nowego fotela do gier, czy po prostu zdecydował się skopiować jeden z często cytowanych dziś ulubionych, ale nowy Razer Iskur za 499 USD jest martwym dzwonkiem dla podobnie wycenionych Secretlab Omega i Titan.

Możesz porównać projekt, mechanizm odchylania, szwy – do diabła, po prostu spójrz na te prawie identyczne podłokietniki 4D – i inspiracja jest oczywista.

Ale Razer wyraźnie przedstawia go również jako krok przed Secretlab pod względem wsparcia kręgosłupa, jak widać na tym cienko zawoalowanym obrazie porównawczym:

Razer nie użył słowa „Secretlab” w swoim briefingu prasowym.
: Razer

Oprócz tego, że jest wyraźną hybrydą mniejszego siedzenia kubełkowego Secretlab Omega i większej, bardziej dostosowanej ramy Titana dla graczy o wadze do prawie 300 funtów i wysokości do 6,2 stopy, największą różnicą jest tutaj bardziej zakrzywione plecy i to dość duże regulowane podparcie lędźwiowe .

To prawda, że ​​zdejmowana poduszka Omegi i tarcza lędźwiowa Titana nie otrzymały entuzjastycznych recenzji. Jesteśmy ciekawi, czy wystająca pod kątem podkładka Iskura, która wygląda trochę jak brzuch węża, będzie lepsza:

: Razer

To powiedziawszy, wielu graczy przysięga na krzesła Secretlab jako podparcie pleców z lędźwiami lub bez – moje były świetne dla moich pleców, ale sprzedałem je z powodu obolałego tyłka. Omega i Titan mają też coś do zaoferowania: możesz łatwo kupić taki, który nie jest zbyt krzykliwy i nie ma haftu firmowego.

: Razer

Będzie dostępny dzisiaj na stronie internetowej Razera, a więcej sprzedawców pojawi się jeszcze w tym roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook