Różności i nowinki technologia

Pierwszy praktyczny film o iPhonie 12 mini pokazuje, jaki jest mały

Po wprowadzeniu na rynek w zeszłym tygodniu dwóch telefonów o identycznych rozmiarach – iPhone 12 i 12 Pro – firma Apple rozpocznie 6 listopada przedsprzedaż iPhone’a 12 mini i iPhone’a 12 Pro Max. Ale nie będziesz musiał czekać do tego czasu, aby zorientować się, jak „mini” jest najmniejszy w tym roku iPhone. Praktyczny film wideo trwający ponad 40 minut został opublikowany na YouTube przez George’a Buhnici, tylko po to, aby został usunięty z niejasnych powodów, a następnie ponownie opublikowany przez 9to5Mac. I tak, obok iPhone’a 12 jest wręcz malutki.

: George Buhnici (YouTube)

To pierwsze rzeczywiste spojrzenie na iPhone’a 12 mini, który ma 5,4-calowy ekran, ale w nowocześniejszej konstrukcji z karbami po raz pierwszy wprowadzonej w iPhonie 12. Oznacza to, że nie będziesz musiał zajmować się ramkami. (i zmarnowane miejsce) czegoś takiego jak iPhone SE drugiej generacji. Ceny iPhone’a 12 mini kosztują od 699 dolarów, czyli o 100 dolarów mniej niż 6,1-calowy iPhone 12.

: George Buhnici (YouTube)

Tegoroczna linia iPhone’ów oferuje więcej rozmiarów w jednym cyklu produktowym niż kiedykolwiek wcześniej. Masz 6,1-calowego iPhone’a 12 i 12 Pro – mniejszego od iPhone’a 11 i jeszcze trochę większego niż 11 Pro – wraz z 12 Pro Max dla tych, którzy wolą gigantyczne telefony i 12 mini dla osób, które priorytetowo traktuj wygodę jedną ręką. Oprócz mniejszego wyświetlacza i baterii, iPhone 12 pasuje do specyfikacji standardowego iPhone’a 12.

Przedsprzedaż na mini rozpoczęcie 6 listopada, a sprzedaż rozpocznie się 13 listopada.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook