Różności i nowinki technologia

Pixel 5 i Pixel 4A 5G od Google mogą być dostępne w przedsprzedaży już 8 października

Usunięte zdanie z posta na blogu Google France sugeruje, że Pixel 5 i Pixel 4A 5G będą dostępne w przedsprzedaży od 8 października. Oba telefony zostały ogłoszone w tym tygodniu wraz z Pixel 4A (który jest już dostępny w przedsprzedaży), ale Google nie ujawnił jeszcze oficjalnych dat zamówień w przedsprzedaży, twierdząc tylko, że „pojawią się tej jesieni”.

Nieumyślny wyciek został zgłoszony przez 9to5Google, po tym, jak czytelnik zauważył datę zamówienia w przedsprzedaży Pixela 5 i Pixela 4A 5G wspomnianą w oficjalnym poście z ogłoszeniem o Pixelu 4A od Google France. Ta wzmianka została usunięta z posta (choć można ją zobaczyć na stronie w pamięci podręcznej), z ofertą Google 9to5Google brak dalszych komentarzy w tej sprawie.

Usunięta wzmianka o zamówieniach przedsprzedażowych Pixela 5 i Pixela 4A 5G pochodzi z posta na blogu Google France.
Wizerunek: 9to5Google

To przelotny wyciek i może to być jakiś błąd, ale przedsprzedaż na 8 października ma sens. Google regularnie ogłasza nowy sprzęt w październiku, dając nam Pixel 4 15 października 2019 r., Pixel 3 9 października 2018 r., A Pixel 2 4 października 2017 r. Nie ma powodu, aby sądzić, że firma zmieni ten schemat po prostu ponieważ opóźnienia w Pixelu 4A doprowadziły do ​​wczesnego ogłoszenia Pixela 5 i Pixela 4A 5G. A na koniec niepowiązany zestaw dokumentów, które wyciekły z Google również zauważony przez 9to5Google zauważa, że ​​Pixel 5 i Pixel 4A 5G mają premierę w październiku.

Innymi słowy: jeśli średniotonowy Pixel 4A nie jest dla Ciebie wystarczający, masz tylko kilka miesięcy, aby dowiedzieć się więcej o wyższej specyfikacji Pixel 5 i 4A z obsługą 5G.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook