Nowości

Pixel Buds firmy Google ma nowy tryb transkrypcji, ostrzeżenia o uwadze i wykrywanie udostępniania

Google dodaje dziś szereg nowych funkcji do swoich Pixel Buds – a także rozwiązuje problemy z wyłączaniem / rozłączaniem, które napotkali niektórzy wczesni kupujący. Najnowsza aktualizacja oprogramowania układowego powinna zmniejszyć „przypadki przerw w rozmowach” i zapewnić „lepsze automatyczne przywracanie, gdy jedna lub obie słuchawki utracą połączenie”. Nowy tryb transkrypcji jest przeznaczony do tłumaczenia długich przemówień bezpośrednio do Twoich uszu, co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli słuchasz wykładu lub przemówienia, w których jedna osoba mówi w języku, którego nie rozumiesz. Pixel Buds zawsze obsługiwał funkcję tłumaczenia, ale ten tryb transkrypcji jest przeznaczony do tłumaczenia jednokierunkowego zamiast rozmów w tę iz powrotem i jest to bardziej dyskretny sposób tłumaczenia za pomocą pąków. Początkowo będzie dostępny w tłumaczeniu na język angielski z francuskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego.

Oprócz nowego trybu transkrypcji Google dodaje również kilka dodatkowych opcji audio. Nowy tryb wzmocnienia basów wzmacnia basy, które słyszysz z Pixel Buds. To dobrze łączy się z lepszą funkcją wykrywania udostępniania, która umożliwia teraz użytkownikom Pixel Buds udostępnianie jednej słuchawki dousznej i indywidualną kontrolę głośności dla każdej słuchawki.

Pixel Buds firmy Google.
: Becca Farsace / The Verge

Google wprowadza dziś również nową eksperymentalną funkcję Pixel Buds. Alerty uwagi mają na celu ostrzeganie użytkowników Pixel Buds o ważnych wydarzeniach zachodzących wokół nich, gdy słuchają muzyki. Jeśli w pobliżu płacze dziecko lub przejeżdża pojazd ratunkowy z włączoną syreną, Pixel Buds automatycznie tymczasowo obniży głośność, abyś mógł usłyszeć, co dzieje się wokół Ciebie.

Jeśli jesteś kimś, kto często gubi swoje Pixel Buds, Google poprawia również możliwość ich znalezienia. Chociaż możesz już zadzwonić do słuchawek, aby je znaleźć, możesz teraz zobaczyć ich ostatnią znaną lokalizację na mapie. Asystent Google również otrzymuje pewne ulepszenia w Pixel Buds. Możesz teraz zapytać „ile czasu pozostało na baterii w moich słuchawkach?” a Asystent odpowie. Możesz także włączyć lub wyłączyć sterowanie dotykowe Pixel Buds za pomocą Asystenta Google.

Wszystkie te nowe funkcje są dziś wdrażane w Google Pixel Buds.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook