Gry

PlayStation 5 firmy Sony jest dostępne w Best Buy

Jeśli przegapiłeś czwartkowe uzupełnienia PS5 Target, możesz mieć szczęście. W Best Buy dostępne są modele PS5 Digital Edition i PS5.

Zgodnie z listą produktów Best Buy pozwoli ci odebrać nowo zakupione PS5 tylko w lokalnym sklepie Best Buy. W przypadku obu modeli dostawa do domu nie jest dostępna.

Sony PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne.

Gdy już zdobędziesz PS5, jest kilka rzeczy, które będziesz chciał odebrać na swoją konsolę. Niektóre z najpopularniejszych obecnie ekskluzywnych gier na PS5 obejmują Remake Demon’s Souls przez Bluepoint Games i Spider-Man: Miles Morales.

Jeśli planujesz grać w lokalnym trybie współpracy z rodziną lub przyjaciółmi, dobrym przedmiotem może być również dodatkowy kontroler DualSense.

Jedną rzeczą, którą również polecam kupować, jest roczne członkostwo w PlayStation Plus, ponieważ korzyści z posiadania subskrypcji są świetne dla użytkowników PS5. Przede wszystkim zapewnia dostęp do kolekcji PlayStation Plus, ekskluzywnego dodatku dla posiadaczy PS5, który zapewnia dostęp do tytułów „definiujących generację”, które zostały wydane w poprzedniku konsoli, takich jak Persona 5 i Ratchet & Clank.

Sony DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook