Gry

PlayStation 5 firmy Sony jest dostępne w Best Buy

Jeśli śledziłeś nowości na PS5, wiesz, że znalezienie tej konsoli jest teraz prawie niemożliwe ze względu na niewielką podaż i sprzedaż głównie online. Jeśli chcesz jeszcze raz spróbować kupić konsolę nowej generacji Sony, możesz teraz kupić PS5 z napędem dyskowym za 500 USD, do wyczerpania zapasów.

Ważne jest, aby pamiętać, że Best Buy wydaje niewielkie fale zapasów co kilka minut, aby utrzymać wysoki popyt na tę konsolę.

Sony PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne.

Jeśli jesteś jednym ze szczęśliwców, którzy zabezpieczyli twoją jednostkę w najnowszych zapasach, mam kilka sugestii dotyczących dodatkowych przedmiotów, które możesz chcieć kupić. Prawdopodobnie będziesz chciał kupić gry na nową konsolę. PS5 jest obecnie domem dla niektórych z najpopularniejszych tytułów, takich jak Assassin’s Creed Valhalla i remake na 2020 rok Dusze Demona, a także inne fajne gry, takie jak Spider-Man: Miles Morales i Sackboy: Wielka przygoda.

Remake Demon’s Souls

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Remake gry z 2009 roku Dusze Demona by FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.

Jeśli planujesz udostępnić tę konsolę rodzinie i chcesz grać w lokalne gry w trybie współpracy, dodatkowy kontroler jest koniecznością.

Niektóre gry wymagają do grania subskrypcji online, więc subskrypcja PlayStation Plus to dobry zakup. Ale nie płacisz tylko za granie w większość gier (z wyjątkiem tytułów free-to-play) online, ponieważ użytkownicy PS5 z aktywną subskrypcją PS Plus mają również dostęp do cyfrowej biblioteki klasyków PS4 dzięki kolekcji PlayStation Plus.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook